خبرهای خوبی درباره Battlefield جدید در راه است!

0 120

الکترونیک آرتز (EA) به زودی خبر نسخه جدید سری بازی های بتلفیلد (Battlefield) را از وبسایت رسمی خود منتشر خواهد کرد. تحلیلگران صنعت گیم معتقدند که خبرهای خوبی درباره نسخه جدید بتلفیلد در راه است. لازم به ذکر است که علی رغم اینکه فرانچایز Battlefield جزو محبوب ترین ها در تاریخ بازی های ویدیویی محسوب می شود، اما چند سال بسیار پرتلاطم را تجربه کرده است. علی الخصوص Battlefield 2042 که یک افتضاح کامل محسوب می شود و دارای باگ ها و مشکلات فنی و گیم پلی خشک است اما با این وجود تعداد خریداران آن بسیار شگفت انگیز است اما به هرحال اگر این روند ادامه دار باشد، دیگه رقیب جدی برای فرانچایز کالاف دیوتی (Call of Duty) نخواهد بود.

در ادامه قصد داریم بگوییم که برنامه الکترونیک آرتز (EA) برای احیای سری بازی بتلفیلد چیست!
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

برنامه الکترونیک آرتز برای احیای فرانچایز بتلفیلد با درخشش نسخه جدید!

اول اینکه تیم فوق العاده ای برای توسعه نسخه آینده بتلفیلد توسط ای اِی استخدام شده است. همچنین آنها قصد دارند به ریشه های اصلی خود (علی الخصوص نسخه 1942 که در سال 2002 منتشر شد، چه بسا ریمیک و بازسازی این نسخه عرضه شود) بازگردند. دقیقا کاری که اکتیویژن (Activision) جهت احیای فرانچایز کالاف دیوتی انجام داد و اتفاقا به شدت نتیجه گرفت. این دقیقا برخلاف سیاست های گذشته EA برای نسخه های اخیر بوده است که قصد داشتند تا موارد جدید را در فرانچایز خود تست کنند، اما نتیجه آن به نسبت گذشته به هیچ عنوان مطلوب نبوده است.

مدیر عامل الکترونیک آرتز همه چیز را روی حالت مرموزی قرار داده است و فعلا قصد ندارد تا همه چیز را فاش کند اما قطعا در آینده ای نه چندان دور، اطلاعات بیشتری از سوی این کمپانی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت که طبعا ما نیز در سایت پلی مگ آن را پوشش خواهیم داد. فعلا به عنوان یک خبر این مورد را به یاد داشته باشید: «الکترونیک آرتز قول درخشش نسخه جدید بازی Battlefield را به علاقه مندان داده است!»

 

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع به نسخه

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود