تاریخ شروع فصل یازدهم بازی League of Legends مشخص شد

2 807

زمان آغاز Season 11 لیگ آف لجندز

تاریخ شروع فصل یازدهم بازی League of Legends: سهمین ماه قبل این بود که فصل دهم بازی لیگ آف لجندز به طور رسمی توسط ریوت گیم منتشر شد. و دوباره توانست شور و شوق و تنوع فراوانی را به بازی خود اضافه کند امروز ما در سایت پلی مپ تصمیم به این گرفته‌ایم تا به بررسی فصل یازدهم بازی لیگ آف لجندز بپردازیم البته لازم به ذکر است هنوز مدت زمان بسیار بسیار زیادی تا پایان فصل یازدهم باقی مانده است. ت اصلی این مقاله بیشتر روی زمینه های آماده سازی فصل یازدهم می باشد پس توقع اطلاعات کلی از در این خبر نداشته باشید چرا که هنوز همان طور که گفته شد تا پایان فصل دهم مدت زیادی باقی مانده و احتمالاً در ماه‌ها و هفته‌های آتی بیشتر راجع به فصل دهم بشنویم و قابلیت‌های ویژه‌ای برای این بازی منتشر شود.
در ادامه خواهیم گفت که فصل یازدهم بازی لیگ آف لجندز چه زمانی آغاز و چه زمانی پایان می‌یابد.

فصل یازدهم لیگ آف لجندز چه ویژگی هایی را خواهد داشت؟

این سوال بسیار کلی است و نمی‌توان جواب قطعی برای آن را داد اما انتظار می رود طبق روال همیشگی نیروهای جدید به همراه آیتم های جدید و شاید مدهای جدید به بازی اضافه شود. شخصا امیدوارم آیتم های درون استور با تخفیفات خوبی روبرو شوند. مادر پلی مگ سعی می کنیم تا در صورت انتشار خبرهای جدید در رابطه با فصل یازدهم آن را در وب سایت پوشش دهیم.
در ادامه زمان آغاز Season 11 لیگ آف لجندز را گفته ایم.

تاریخ شروع فصل یازدهم بازی League of Legends

باز هم تاکید می‌کنم که محوریتی اصلی این خبر بیشتر زمینه سازی برای فصل یازدهم این بازی پرطرفدار است اما فارغ از اینها فصل دهم بازی لیگ آف لجندز احتمالاً در روزهای آخر ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ پایان یابد و طبق گفته ها و شنیده ها و علی الخصوص تجربیات قبلی بازیکنان از فصل های پیشین انتظار می رود فصل یازدهم در ماه ژانویه ۲۰۲۱ آغاز شود.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید!

نظر شما نسبت به تاریخ شروع فصل یازدهم بازی League of Legends چیست؟

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
2 دیدگاه
  1. erfan_32 می گوید

    سلام
    درباره نسخه موبایلشم میگید ؟؟

    1. admin می گوید

      سلام عرفان جان، منظورتون رفع تحریم هست یا کلا اخبار منظورتونه؟

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود