آیا بازی Valorant برای کنسول ها منتشر می شود؟

0 385

بازی ولورانت (Valorant) یکی از پروژه های بلندپروازانه رایت گیمز (Riot Games) محسوب می شود که با هدف حضوری فعال در مسابقات E-Sports توسعه یافته است و در این امر نیز به خوبی موفق شده است. بازی همان اول با استفاده از مکانیزم بازی های شاخص و محبوبی همچون کانتر استرایک گلوبال آفنسیو (Counter-Strike: Global Offensive) و اورواچ (Overwatch) نصف راه را برای موفقیت طی کرد و توانست علاقمندان این دو بازی را به سمت و سوی خود جذب کند، علی الخصوص که بازی کاملا رایگان است. فارغ از اینها یکی از سوالاتی که کنسول پلیر ها همیشه می پرسند، این است که آیا ولورانت برای کنسول های نسل هشتمی و نسل نهمی منتشر می شود؟ اصلا آیا رایت گیمز برنامه ای جهت توسعه Valorant روی کنسول ها دارد؟

در ادامه می خواهیم به بررسی این سوال «آیا بازی Valorant برای کنسول ها منتشر می شود؟» به طور خلاصه و جزئی بپردازیم.

آیا رایت گیمز (Riot Games) هدف و برنامه ای جهت انتشار و پورت بازی ولورانت روی کنسول های نسل هشتمی و نهمی دارد؟

رایت گیمز (Riot Games) جزو برترین کمپانی های حاضر در صنعت گیم محسوب می شود اما به طرز عجیبی محدوده فعالیت خود را در این چند ساله، از پی سی و گوشی های موبایل (به عنوان فرعی) خارج نکرده است. اما قرار است عنوان جدید این شرکت، تحت عنوان Ruined King: A League of Legends Story در سال 2021 (سال جاری) برای تمامی پلتفرم های مهم (به علاوه تمامی کنسول ها) منتشر شود که به نظر می رسد سیاست های این شرکت درحال تغییر است.

ضمن اینکه نسل نهم بازی های ویدیویی به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست و اتفاقات بسیار زیاد و غیر قابل انتظاری رخ داده است و با توجه به موارد گفته شده، احتمال انتشار بازی Valorant برای کنسول ها، در آینده ای نه چندان دور را بسیار بالا می برد.
ضمن اینکه بازی قطعا از حالت کراس پلی (Cross-Play) پشتیبانی خواهد کرد.

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به انتشار بازی ولورانت برای کنسول ها چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود