احتمال کراس آور بازی فورتنایت و فیلم هارلی کویین بسیار زیاد است

0 357

ایونت کراس آور Harley Quinn و Fortnite واقعیت دارد؟

احتمال کراس آور بازی فورتنایت و فیلم هارلی کویین: چیزی تا اکران فیلم مورد انتظار Birds of Prey (فیلم مخصوص شخصیت هارلی کویین) باقی نمانده و به نظر می رسد شرکت اپیک گیمز (Epic Games) برای اینکه دوباره سر زبان ها بیفتد، قصد کراس آور Harley Quinn و Fortnite را دارد. در واقع این سیاست اپیک گیمز است. البته هنوز دقیق مشخص نیست که آیا واقعا این کراس آور رخ می دهد یا خیر، اما با توجه به شواهدی که هم اکنون در خود بازی و توییتر رسمی اپیک گیمز وجود دارد، به نظر می رسد این اتفاق تقریبا قطعی باشد.
جزئیات این خبر را در ادامه و در سایت پلی مگ مطالعه کنید.

دلیل ایونت کراس آور هارلی کویین و بازی Fortnite چیست؟

همانطور که گفته شد، این یکی از جالب ترین و سودآورترین سیاست های شرکت اپیک گیمز (Epic Games) برای بازی فورتنایت (Fortnite) محسوب می شود. این سیاست بدین شکل است که هر چند مدت یکبار، چند روز بعد یا قبل از اکران فیلم یا منتشر شدن یک بازی، کراس آور انجام می دهد تا هم تنوعی به بازی خود اضافه کند و هم از همه مهمتر از شرکت های مذکور سود کلانی دریافت کند.
لازم به ذکر است چیزی تا اکران فیلم سینمایی Birds of Prey باقی نمانده است.

کراس آور بازی فورتنایت و فیلم هارلی کویین چند روز دیگر شروع می شود

هم اکنون تصاویری از Outfit مخصوص به شخصیت هارلی کویین (Harley Quinn) در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود و همچنین صفحه رسمی توییتر اپیک گیمز، یک پاسخ به DC ارسال کرده است، مبنی بر: ” هارلی تو رو به زودی ملاقات می کنیم “.
با این تفاسیر باید ایونت کراس آور Harley Quinn و Fortnite را قطعی بدانیم.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید!

نظر شما نسبت به این خبر چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود