تریلر بازسازی بازی GTA San Andreas با گرافیک بالا توسط طرفداران را تماشا کنید

0 2,411

بازی جی تی ای سن اندرس (GTA San Andreas) یکی از بازی هاییست که هرچقدر از زمان اولیه عرضه آن بگذرد، باز هم داغ باقی می ماند، به سه دلیل: 1- وضعیت اقتصادی کشور و قیمت خرید کنسول و سیستم گیمینگ که برای بازی های روز مناسب باشد فوق العاده بالا است و عموم مردم به سادگی توانایی خرید ندارند. 2- مودهای بازی GTA San Andreas روز به روز گسترده تر و فان تر می شوند. 3- خیلی ها مثل من علاقمند به تجربه بازی های کلاسیک و قدیمی جهت زنده کردن خاطرات خود هستند.

فارغ از اینها به تازگی تریلری از ریمیک (Remake) یا به فارسی بازسازی بازی جی تی ای سن اندرس (GTA San Andreas) منتشر شده است که در یوتوب (Youtube) بازدید بسیار بالایی خورده است و کیفیت و گرافیک بازی هم رده با بازی های امروزی شده است.

تریلر بازسازی بازی GTA San Andreas با گرافیک بالا را در سایت پلی مگ تماشا کنید.

تماشا کنید: تریلر فن مید از ریمیک بازی جی تی ای سن اندرس

در ویدیو می بینید که بخش های مختلف از داستان و شهر نسخه Grand Theft Auto: San Andreas بازسازی شده اند و حتی در مواردی برتر از جی تی ای وی (GTA V) است.
همچنین بنا به دلایلی مجبور به سانسور بخش هایی از این ویدیو شدیم.

آیا این تریلر رسمی است؟

تریلری که در رابطه با بازسازی GTA San Andreas تماشا کردید رسمی نیست و توسط طرفداران ساخته شده است. اینگونه ویدیوها به فن مید (FanMade) معروف هستند که با دو هدف افزایش سابسکرایب و بازدید و از همه مهمتر ارائه یک پیشنهاد به شرکت سازنده بازی ساخته می شوند.
باید دید که آیا راک استار گیمز (RockStar Games) برنامه ای جهت بازسازی نسخه محبوب جی تی ای سن اندرس دارد یا خیر.

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما چیست؟ آیا علاقمند به نسخه ریمیک بازی جی تی ای سن اندرس هستید؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: سایت پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود