نقدها و نمرات بازی Ghost of Tsushima منتشر شد | آنطور که انتظار می رفت نشد!

1 491

متای گوست آو سوشیما مشخص شد

بررسی نقدها و نمرات بازی Ghost of Tsushima: هیچوقت در تاریخ بازی های ویدیویی آنطور که باید و شاید به ژاپن و سامورایی ها پرداخته نشده بود تا اینکه در سال 2017 گوست آو سوشیما معرفی شد و بعد از انتشار جزئیات بیشتر از بازی، مثل گیم پلی، تصاویر و داستان، انتظارات از این بازی به شدت رفت بالا، چرا که هم گرافیک و جنگ های بازی بسیار جذاب دیده می شد و هم اینکه تبلیغ های زیادی بابت این بازی در رسانه ها چه از سوی سازندگان و چه از سوی کمپانی سونی (Sony) انجام می شد؛ دقایقی قابل متای گوست آو سوشیما معلوم شد و متاسفانه آنطور که شخصا انتظار داشتم نشد، اگر چه مهم وبسایت های بزرگ هستند که اکثرا نمرات خوبی را به بازی اختصاص داده اند.

تا انتها با بررسی متای بازی گوست آو سوشیما یا روح سوشیما همراه سایت پلی مگ باشید!

نظر منتقدان و سایت های مختلف راجع به بازی Ghost of Tsushima

در ادامه به بررسی برخی از نقدهای منتشر شده راجع به این بازی خواهیم پرداخت.

سایت Gaming Age

نمره داده شده: 100 از 100 (کامل)

استودیو ساکر پانج (Sucker Punch) توانسته است المان های دو فرانچایز Assassins Creed و Far Cry را به بهترین شکل ممکن در بازی گوست آو سوشیما پیاده سازی کند. این استودیو که با ساخت بازی Infamous شناخته می شود، حالا با عنوان جدید و محبوب خود دیگر شناخته خواهد شد. شاید خیلی از المان های مخفی کاری و داستان و مراحل فرعی خیلی خوب و قوی نباشند اما شخصا مراحلی که بهتر بود با مخفی کاری پیش برود را با حالت تهاجمی پیش می بردم که اتفاقا بسیار لذت بخش بود و بازی از آزادی عمل خوبی برخوردار است. حال Ghost of Tsushima دیگر یکی از عناوین انحصاری و موفق سونی (Sony) محسوب می شود.

سایت GamesRadar

نمره داده شده: 90 از 100

گوست آو سوشیما انگار همان اساسینز کرید است اما در غالب و داستان سامورایی و کشور ژاپن! احتمالا زمانی که کارکنان یوبیسافت این بازی را تجربه کنند، با خود بگویند چرا این فکر به ذهن خود ما نرسیده بود و ای کاش ما خالق این اثر بودیم.

سایت GameSpot

نمره داده شده: 70 از 100

بازی از لحاظ سینماتیک و میان پرده ها بسیار خارق العاده محسوب می شود اما متاسفانه یک سری نقص هایی در جهان بازی، مثل تکراری بودن آن و کمبودن جزئیات و عناصر محیط و ماموریت های فرعی وجود دارد که واقعا غیرقابل چشم پوشی نیستند. از بهترین لحظات بازی می توان به اسب سواری سامورایی شمشیر به دست اشاره کرد که واقعا حس خوبی را به گیمر منتقل می کند. ساکر پانچ قصد داشت تا تجربه ای مشابه با فیلم های سامورایی کلاسیک را برای بازیکن به ارمغان بیاورد اما متاسفانه همیشه اینطور نیست و بخش های کمی از بازی شما را به آن حال و هوا می برد.

نقدها و نمرات بازی Ghost of Tsushima در کنسول پی اس 4 (PS4)

متای گوست آو سوشیما در کنسول پلی استیشن 4
متای گوست آو سوشیما در کنسول پلی استیشن 4

اگر چه انتظارات از نمره نهایی بازی خیلی خیلی بیشتر از عدد 84 بود، اما Ghost of Tsushima از نظر منتقدین یک بازی است که حتما همه گیمرها باید تجربه کنند.

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به نقدها و نمرات بازی Ghost of Tsushima چیست؟

منبع: پلی مگ

1 دیدگاه
  1. mehdi می گوید

    بهتر از این بازی مگه داریم … نقشه سه قسمت هست … بالای بیست ساعت فقط طول کشید تا یک قسمت رو تکمیل کنم .. داستان جالب و اینکه الکی نمیشه دشمن رو شکست داد باید مهارت هایی که داخل بازی آموزش میده حتما یاد بگیرید .. امکانات و ابزار جنگ و یروزرسانی ادوات سه تا چهار برابر تمام بازی هایی هست که تا به حال انجام دادم … فقط حیف که داخل ایران زندگی میکنیم و بازی قیمت بالایی داره و خیلی ها نمیتونن لذت این بازی رو ببرن

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود