نقدها و نمرات بازی Gears Tactics منتشر شد | موفقیت عنوان استراتژی

متای Gears Tactics در وبسایت متاکریتیک (Metacritic)

0 218

متای گرز تاکتیک مشخص شد

نقدها و نمرات بازی Gears Tactics: در E3 2019 بازی گرز تاکتیک (Gears Tactics) به عنوان یک بازی استراتژی و تاکتیکی و علی الخصوص مبتنی بر سرعت معرفی شد. جالب است بدانید که این عنوان تنها یک عنوان استراتژی نیست، بلکه قرار است با المان های جدید خودش، سبک جدیدی را وارد بازی های ویدیویی کند. البته اینها تماما ادعاهای استودیو کوالیشن (The Coalition) است و تنها با تجربه بازی و تا حدودی نگاه به نظرات منتقدان می توان درستی این ادعاها را متوجه شد. به هرحال فارغ از اکثر بازی های حاضر در این سبک که داستان پیچیده ای ندارند، این کمپانی قول داده است تا گیمرهایی که این بازی را تهیه کرده اند، همانند سری اورجینال گرز (Gears of Wars) از داستان و فضای آن لذت ببرند.
در ادامه قصد داریم به بررسی متای گرز تاکتیک بپردازیم.

نظرات و نمرات وبسایت های مختلف راجع به Gears Tactics

دوستان عزیز، ما تنها به برخی از نظرها می پردازیم و در پایان نمره نهایی بازی (متا) که مشخص شده است را همراه یک تصویر قرار می دهیم.

وبسایت God is a Geek

نمره داده شده: 100 از 100

بازی گرز تاکتیک یک عنوان بزرگ، بی پروا و علی الخصوص متعادل است و خوشبختانه تمام انتظاراتی که ما از سری بازی Gears انتظار داریم را به نحو احسن رعایت و برآورده می کند.

وبسایت GamingTrend

نمره داده شده: 90 از 100

Gears Tactics یک  عنوان استراتژی سرعتی مبتنی بر مدیریت و تاکتیک است که با المان هایی که از سری Gears در این عنوان وجود دارد و علی الخصوص مکانیزم های جذاب و معتادکننده نقش آفرینی (RPG)، داستان جذاب در جهان گرز است، تجربه بازی را بر هر طرفدار سری گرز بسیار واجب می کند. به طور کلی یک بازی در حال و هوای گرز اما استراتژی.

وبسایت Screen Rant

نمره داده شده: 70 از 100

این بازی مشکلات بزرگ و علی الخصوص مشکلات ریز و کوچک زیادی دارد اما به هرحال می تواند تجربه خوبی برای طرفداران سری Gears باشد. به طور کلی علی رغم مشکلات این عنوان، اما ویژگی های مثبت زیادی دارد که می تواند شما را علاقمند به این بازی کند.

نقدها و نمرات بازی Gears Tactics در رایانه های شخصی (PC)

متای گرز تاکتیک در کامپیوتر (پی سی)
متای گرز تاکتیک در کامپیوتر (پی سی)

نمره به دست آمده نمره خوبی محسوب می شود، چرا که از بین 67 نمره و نقد به دست آمده است.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید!

نظر شما نسبت به متای این عنوان چیست؟
لطفا نظرات خود را راجع به نقدها و نمرات بازی Gears Tactics با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود