نقدها و نمرات بازی Gears 5 منتشر شد ؛ بازگشت به روزهای اوج

متای بازی Gears of War 5 منتشر شد | Metacritic

3 926

متای بازی Gears of War 5

نقدها و نمرات بازی Gears 5: تا 6-7 ماه پیش، شایعاتی مبنی بر اینکه بازی Gears 5 برای نسل بعدی عرضه می شود وجود داشت، اما استودیوی The Coalition با حضور خود در E3 2019 از Gears of War 5 به صورت رسمی رونمایی کرد و باعث خوشحالی طرفدارانش شد، چرا که آنها قرار بود دوباره شاهکار جدیدی را در کنسول XBOX ONE یا PC خود ببینند. به هرحال روز موعود فرا رسید و نقدها و نمرات بازی Gears of War 5 منتشر شد و آنطور که پیداست این بازی به خوبی توانسته نظر منتقدین را جلب کند و با یک بازی فوق العاده در سال 2019 روبرو هستیم.
در ادامه می توانید متای بازی Gears of War 5 و نقدهای سایت های مختلف را بخوانید.

نمرات سایت های مختلف در رابطه با بازی Gears 5

در ادامه قصد داریم به چند دیدگاه از سایت های مختلف، در رابطه با بازی Gears of War 5 بپردازیم.

Game Rant

نمره داده شده: 100 از 100

پس از نسخه چهارم Gears of War، نسخه پنجم شروعی فوق العاده داشت و به معنای دیگر با قدرت بازگشت.

God is Geek

نمره داده شده: 100 از 100

اگر با خودتان فکر می کردید که استودیوی The Coalition نیازی به ساخت نسخه جدید Gears of War نداشت، سخت در اشتباهید، چرا که بازی Gears 5 یک بازی خارق العاده و بازگشت به اوج و موفقیت های گذشته است، دقیقا همان چیزی که مایکروسافت به آن نیاز داشت.

MondoXbox

نمره داده شده: 95 از 100

به جرات می توانم بگویم Gears of War 5 بهترین نسخه این سری است، چرا که چیزهایی به این نسخه اضافه شده است که در نسخه های قبلی یا نبوده، یا متنوع تر شده است (از بخش آنلاین آن گرفته تا غنی تر شدن داستان بازی و ویژگی شخصی سازی)، استودیوی The Coalition علاوه بر اینکه توانسته Gears 5 را متنوع بسازد، به ریشه های خود نیز وفادار بوده است.

XBOX Achievements

نمره داده شده: 90 از 100

استودیوی The Coalition دوباره به همه ثابت کرد که بهترین استودیوییست که توانایی ساخت سری بازی Gears of War را دارد. Gears 5 قطعا یکی از برترین نسخه های این فرانچایز می باشد که تاکنون ساخته شده است.

Game Informer

نمره داده شده: 85 از 100

بازی Gears of War 5 دقیقا همان چیزی است که باید باشد. هنوز که هنوزه این سرباز قدیمی توانایی های بسیار زیادی دارد، علی رغم فوق العاده بودن بخش های مختلف بازی، دنیای بازی کمی ایراد دارد، اما طوری نیست که بتواند باعث جلوگیری از لذت بردن شما شود. بخش داستانی بازی بسیار غافلگیرکننده است و از نظر من با توجه به داستان Gears 5، استودیو The Coalition می تواند ادامه آن را بسازد.

 

 

نقدها و نمرات بازی Gears 5 در رایانه های شخصی (PC)

متای بازی Gears of War 5 در رایانه های شخصی (PC)
متای بازی Gears of War 5 در رایانه های شخصی (PC)

نقدها و نمرات بازی Gears 5 در کنسول XBOX ONE

متای بازی Gears of War 5 در کنسول XBOX ONE
متای بازی Gears of War 5 در کنسول XBOX ONE

 

از آخرین اخبار بازی را در سایت پلی مگ دنبال کنید:

تا همین لحظه رایانه های شخصی (PC) با 8 نقد کسب شده توانسته امتیاز خوب 82 و در کنسول XBOX ONE با 35 نقد توانسته امتیاز بسیار خوب 85 را کسب کند. نقدها و نمرات بازی Gears 5 به خوبی نشان می دهد که ما چه بازی خوبی روبرو هستیم.
نظرات خود را نسبت به متای بازی Gears of War 5 با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

3 دیدگاه
 1. fd می گوید

  نمره 85؟ بازی ای که بالای 90 بوده؟ میشه بازگشت به روزای اوج؟ خدا شفات نده بخندیم

  1. admin می گوید

   عزیزم فکر نمی کنم درک این موضوع که منظور ما از بازگشت به روزهای اوج چی بوده سخت باشه، Gears 4 متاش 86 شده بوده و تنها فرقش یکیه و دیگه مثل قدیم نمیشه به متا اعتماد کرد، نمونش بازی Days Gone، آیا واقعا متای این بازی، با کیفیتش تناسب داره؟! لطفا اول بازی رو تجربه کنید و بعد نسخه بپیچید.
   موفق باشید

 2. قدیری می گوید

  حقیقتا بازی فوق العاده ای هست.حتما پیش نهاد میکنم تا اخرش بازی کنید.به جرعت میگم یک سرو گردن از بقیه شوترا لذت بخش تر.کرک شدش تو سایتا هست یک سرچ ساده نیاز دار.با.حجم 35گیگ.میتونید رایگان دانلود و نصب کنید

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود