بازی Garena Free Fire Max برای پی سی منتشر می شود [نسخه گرافیک بالا فری فایر]

1 299

پی سی پلیر ها منتظر انتشار گارنا فری فایر مکس باشند

بازی فری فایر (Free Fire) یکی از محبوب ترین بازی های چند سال اخیر است و اگر بخواهیم مواردی مثل امتیاز و تعداد نصب و دانلود فعال را ملاک قرار دهیم، بدون شک جزو 10 تای برتر (حداقل در سال جاری) قرار می گیرد. فارغ از اینها چند هفته قبل نیز، تولد 4 سالگی این بازی بود و اتفاقا ایونت مرتبط با آن نیز با استقبال خوبی روبرو شد. یکی از انتقاداتی که همیشه به این بازی وارد بود، مربوط به کیفیت گرافیکی آن بود که البته این مشکل با انتشار گارنا فری فایر مکس (Garena Free Fire Max) به طور کامل حل شد و اگر بخواهم به طور مختصر بگویم این نسخه چه فرقی با نسخه عادی و معمولی دارد، تنها تفاوت آن به کیفیت گرافیکی خیلی بهتر نسخه مکس است. لازم به ذکر است که این نسخه برای رقابت با بازی های پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل، توسط توسعه دهندگان آن توسعه یافت و اتفاقا درحال حاضر نیز جزو پردانلود های گوگل پلی استور محسوب می شود.

به تازگی اخباری مبنی بر انتشار Garena Free Fire Max برای پی سی (PC) منتشر شده است که در ادامه قصد داریم به بررسی آن بپردازیم.
تا انتها با سایت پلی مگ همراه باشید.

جدیدترین جزئیات منتشر شده از بازی Garena Fire Max

متاسفانه هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در رابطه با تاریخ انتشار گارنا فری فایر مکس برای پی سی (PC) و یا جزئیاتی مثل وجود ویژگی کراس پلتفرم (Cross-Platform) منتشر نشده است. درحال حاضر تنها چیزی که می دانیم این است که Garena Free Fire Max قطعا برای پی سی منتشر خواهد شد. ضمن اینکه اگر اخبار جدیدی به صورت رسمی از سوی سازندگان بازی منتشر شود، قطعا در این بخش پوشش داده خواهد شد.

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به انتشار فری فایر مکس برای کامپیوتر (PC) چیست؟

منبع: سایت پلی مگ

1 دیدگاه
  1. امیر علی می گوید

    فری فایر بازی جالب و خفنیه به کسانی اشنایی با این بازی ندارند پیشنهاد میکنم

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود