آموزش تشکر از اتوبوس در بازی فورتنایت در پلتفرم های مختلف

نحوه تشکر از راننده اتوبوس فورتنایت در کنسول های پلی استیشن 4 (PS4)، اکس باکس وان (XBOX ONE)، نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) و رایانه های شخصی (PC)

0 2,018

چطور از راننده اتوبوس Fortnite تشکر کنیم؟

آموزش تشکر از اتوبوس در بازی فورتنایت: در سال 2018 بود که ویژگی تشکر و تشر زدن به راننده اتوبوس در سال 2018 به بازی فورتنایت (Fortnite) اضافه شد. در آن زمان این ویژگی، به عنوان یک ویژگی فانتزی و فان شناخته می شد. اما رفته رفته به دلیل اینکه برای تکمیل برخی از چلنج های هفتگی و ایونت ها، نیاز به تشکر از اتوبوس بود، کمی شکل جدی تری به خود گرفت. به طور مثال شما در چلنج هفته قبلی می بایست در هفت بازی مختلف، از راننده اتوبوس تشکر کنید و در صورت انجام این کار، یک آیتم تزیینی دریافت می کردید. سوالی که برای خیلی ها وجود دارد، این است که ” چطور از راننده اتوبوس Fortnite تشکر کنیم؟ ” و ما امروز در پلی مگ قصد داریم تا به راهنمایی این عملیات بپردازیم.
تا انتها همراهمان باشید.

  • نحوه تشکر از راننده اتوبوس در PS4، XBOX ONE، NINTENDO SWITCH و PC

  • در PS4: برای تشکر از اتوبوس تنها کافیست دکمه پایین D-Pad دسته خود را درحالی که سوار بر اتوبوس هستید، بفشارید.
  • در XBOX ONE: در اکس باکس وان نیز همانند پلی استیشن 4 است و دکمه پایین D-Pad کنترلر خود را بفشارید.
  • در Nintendo Switch: نحوه انجام این عملیات هیچ تفاوتی با دو کنسول XBOX ONE و PS4 ندارد؛ پس دکمه پایین D-Pad را بفشارید.
  • در موبایل ها و تبلت ها: در تبلت ها و یا موبایل ها باید روی گزینه Emote که بالای صفحه – سمت راست قرار گرفته است بزنید. لازم به ذکر است این کار را زمانی که سوار اتوبوس هستید انجام دهید.
  • در PC: درحالی که هنوز سوار بر اتوبوس هستید، دکمه B را بفشارید. لازم به ذکر است دکمه ذکر شده، دکمه پیشفرض (Default) بازی محسوب می شود.

آموزش تشکر از اتوبوس در بازی فورتنایت (روش دوم و جایگزین)

در صورتی که روش ها گفته شده در مقاله آموزشی ” چطور از راننده اتوبوس Fortnite تشکر کنیم؟ ” برای شما کار نکرد، پیشنهاد می کنم این کار را به صورت دستی انجام دهید. فارغ از اینکه در چه پلتفرمی به تجربه بازی می پردازید، تنها کافیست به بخش Emote بروید و روی Thanks The Bus Driver کلیک کنید.

 

آموزش ها و ترفندهای بازی فورتنایت (Fortnite) را در سایت پلی مگ دنبال کنید:

در صورتی که مشکلی در آموزش تشکر از اتوبوس در بازی فورتنایت داشتید، در بخش نظرات اعلام کنید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود