مسابقات فورتنایت در کنسول PS4 به زودی آغاز می شود

0 461

مسابقات Fortnite Celebration Cup چه زمانی آغاز می شود؟

همه چیز درباره مسابقات فورتنایت در کنسول PS4: از همان روزهای آغازین بازی فورتنایت (Fortnite)، معلوم بود که شرکت اپیک گیمز، قصد بسیار جدی جهت حمایت از بازیکنان خود دارد. این را می توان از برگزاری مسابقات متنوع، همراه با جایزه های بسیار بزرگ متوجه شد. در چند سال اخیر که بازی های داستان محور جای خود را به بازی های آنلاین داده اند، بسیاری از کمپانی ها و استودیوهای بازی سازی متهم به کم توجهی نسبت به کنسول پلیرها شده اند. شاید با خود بپرسید که دلیل این انتقادات چیست، به طور مثال بازی های بسیار زیادی هستند که مسابقات حرفه ای سالانه و یا لیگ برگزار می کنند، اما متاسفانه این مسابقات در انحصار پلیرهای رایانه های شخصی (PC) قرار دارند.
در ادامه قصد داریم بیشتر راجع به مسابقات Fortnite Celebration Cup صحبت کنیم.

مسابقات فورتنایت با نام Celebration Cup تنها در انحصار پلی استیشن 4 قرار دارد

شاید برای شما جالب باشد تا بدانید مسابقات Fortnite Celebration Cup که قرار است به زودی آغاز شود، تنها بین کاربران کنسول پلی استیشن 4 (PS4) برگزار می شود، این می تواند نشانه های خوبی باشد تا من بعد اپیک گیمز، توجه بیشتری را نسبت به کنسول پلیرها معطوف کند. به طور کلی این مسابقه جوایز متنوعی همچون 1 میلیون دلار، آیتم های درون بازی و … دارد که می تواند برای همه پلیرها جذاب باشد.
در ادامه تاریخ برگزاری مسابقات را خواهیم گفت.

مسابقات فورتنایت در کنسول PS4 چه زمانی شروع می شود؟

طبق اعلام رسمی کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) این مسابقات به ترتیب در تاریخ های 26 و 27 بهمن ماه 1398 (15 و 16 فوریه 2020) برگزار می شود. به طور کلی می توان گفت، این مسابقه، اتفاق خوبیست که قرار است چند روز قبل از آغاز فصل دوم چپتر اول بیفتد.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید!

نظر شما نسبت به این خبر چیست؟ آیا شما هم علاقمند به شرکت در این مسابقات هستید؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود