اولین تصاویر بازسازی فیلم The Grudge منتشر شد [تصاویر و توضیحات]

تصاویر Rebot فیلم The Grudge

0 244

عکس های ریبوت فیلم سینمایی کینه

اولین تصاویر بازسازی فیلم The Grudge: به جرات می توان گفت که سری فیلم های ترسناک و آسیایی (ساخت ژاپن) جزو برترین فیلم های ترسناک تاریخ به حساب می آیند و همین فضا و سبک شرق آسیایی آن، کمک بیشتری به جذاب شدن آن کرده است. حتما می دانید که سونی پیچرز (Sony Pictures) به طور رسمی امتیاز این سری را خرید و درحال حاضر فیلم سینمایی کینه (The Grudge) درحال ساخت می باشد، آن هم با بازیگران معروف و نام آشنای سینمای جهان. لازم به ذکر است هرچه را که از سری فیلم های The Grudge به خاطر دارید را دور بریزید، چرا که نسخه جدید آن یک ریبوت (Rebot) است و به احتمال زیاد داستان و … آن کاملا متفاوت با سری های اورجینال آن خواهد بود.
در ادامه عکس های ریبوت فیلم سینمایی کینه را تماشا کنید.

اولین عکس های منتشر شده از ریبوت فیلم The Grudge

اولین تصاویر بازسازی فیلم The Grudge (کینه) چه چیزی را نشان می دهد؟

به نظر می رسد میزان صحنه هایی که حاوی خون و خون ریزی هستند، در نسخه ریبوت (Rebot) فیلم The Grudge زیاد است. به شخصه امیدوارم این نکته باعث نشود تا از میزان ترس و وحشت آن بکاهد. همچنین در عکس های ریبوت فیلم سینمایی کینه ما دو بازیگر نام آشنای سینمای هالیوود (دمیان بیچیر) و علی الخصوص سری فیلم های ترسناک توطئه آمیز (Insidious) یعنی لین شی می بینیم که احتمالا دو عنصر اصلی بازسازی فیلم The Grudge خواهند بود.
در ادامه به صحبت های لین شی (بازیگر نقش آلیس در سری فیلم های ترسناک Insidious) می پردازیم.

صحبت های لین شی (بازیگر نقش آلیس در سری فیلم های توطئه آمیز)

تا زمان اکران فیلم صبر کنید، معتقدم کینه (The Grudge) ترسناک ترین فیلمیست که من تاکنون در آن نقش آفرینی کرده ام و در سکانس هایی که من حضور دارم، ترسناک ترین سکانس های سریال هستند. دیدن این فیلم حواس را از گوش شما می پراند. بازیگران، نویسندگان و علی الخصوص کارگردان، باعث شده است تا این اثر به عنوان فیلم متفاوت تبدیل شود.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون را در سایت پلی مگ پیگیری کنید:

نظرات خود را نسبت به اولین تصاویر بازسازی فیلم The Grudge با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود