اولین جزئیات از بازی WWE 2K22 منتشر شد + تیزر تریلر

0 3,019

2K Games به دنبال جبران کارنامه سیاه بازی کشتی کج در سال 2022

همانطور که می دانید، در سال 2020-2021 خبری از WWE 2k21 نبود و 2K Games دلیل آن را تمرکز روی نسخه جدید فرانچایز کشتی کج، برای درخشش در نسل نهم بازی های ویدیویی عنوان کرد. بر کسی پوشیده نیست که در 4-5 سال اخیر، تمام نسخه های WWE 2K یک افتضاح و فاجعه واقعی بودند، به طوری که WWE 2k20 در زمان عرضه، نمره به شدت پایین 43 از 100 را کسب کرد و با گذشت ماه ها، هیچ یک از باگ های بازی برطرف نشدند؛ همچنین از لحاظ گیم پلی، مکانیزم ها و گرافیک تفاوتی زیادی بین 2k15 و 2k20 وجود نداشت. همه اینها باعث شد تا عملکرد درخشان سری بازی WWE 2K (نسخه های قدیمی) کم کم به فراموشی سپرده شود و کسی برای این عنوان هزینه نکند تا اینکه 2K Games برای نسل جدید کم کم درحال دست به کار شدن است.

در ادامه می توانید جزئیات بیشتری از کشتی کج 2022 بخوانید.
با سایت پلی مگ همراه باشید.

ویدیوی مربوط به تیزر تریلر کشتی کج 2022 توسط آپارات حذف شد!

2K Games: این نسخه بسیار متفاوت است!

علی رغم اینکه هیچ اطلاعات مهمی در تیزر تریلر جدید wwe 2K22 داده نشد، اما دو چیز خیلی به چشم آمد: 1- گرافیک واقع گرایانه و بهبود احتمالی گیم پلی  2- جمله «این نسخه بسیار متفاوت است»

البته فعلا برای قضاوت کردن زود است، چرا که این فقط تیزر تریلری است که قرار است چند وقت بعد به صورت کامل منتشر شود. فارغ از اینها اینکه طرفداران سری بازی کشتی کج توقع دارند تا با یک عنوان کاملا انقلابی طرف باشند، انتظار زیادی نیست، چرا که در چند سال اخیر 2K Games در ساخت عناوین کشتی کج بسیار ضعیف بوده و باید جبران کند.

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

به نظر شما WWE 2k22 می تواند بعد از سالها درخشش را به عناوین کشتی کج بازگرداند؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: سایت پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود