اولین DLC بازی Control احتمالا در ماه جاری منتشر شود

0 83

همه چیز درباره اولین بسته الحاقی بازی Control

بازی Control جزو محدود بازی هاییست که در یک سال اخیر توانسته در اکثر معیارهای یک بازی موفق، سطح قابل قبولی از خود نشان دهد، از داستان درگیر کننده گرفته تا گیم پلی و علی الخصوص گان پلی نوآورانه آن. رمدی انترتینمنت (Remedy Entertainment) استودیو سازنده این عنوان، در همان روزهای اول انتشار بازی که با نمرات خوبی هم نیز همراه شد، قول انتشار یک بسته الحاقی (DLC) را به تمامی بازیکنان داد. حالا بعد از گذشت چند ماه از انتشار بازی، بالاخره این قول درحال عملی شدن است و طی چند روز آینده، دارندگان این بازی قار خواهند بود تا این بازی را تجربه کنند.
در ادامه می توانید جزئیات بیشتری را راجع به بسته الحاقی بازی Control را بخوانید.

تاریخ انتشار DLC بازی Control

قرار است اولین دی ال سی بازی فوق العاده Control در تاریخ 26 مارس 2019 (5 فروردین ماه 1399) برای کنسول های پلی استیشن 4 (PS4) و اکس باکس وان (XBOX ONE) و علی الخصوص رایانه های شخصی (PC) منتشر شود. لازم به ذکر است این DLC با نام The Foundation معرفی شده است.
هنوز گفته نشده است که آیا این دی ال سی رایگان است یا خیر.

اولین بسته الحاقی بازی Control چه ویژگی هایی دارد و درباره چیست؟

با توجه به اینکه بازی Control یک بازی آفلاین و داستان محور است، ذکر جزئیات دی ال سی باعث اسپویل شدن داستان بازی می شود. فقط در همین حد بگویم که این بسته الحاقی نکاتی را که در نسخه اولیه گفته نشده است را به شما می گوید و خیلی از سوالات بی پاسخ و پنهان شما نیز پاسخ داده می شود.
همانطور که گفته شد این بسته الحاقی The Foundtion نام دارد.

 

آخرین اخبار بازی در وبسایت پلی مگ:

آیا بازی Control را تابحال تجربه کرده اید؟ نظر شما نسبت به این بازی و اولین DLC آن چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود