نقدها و نمرات بازی FIFA 20 منتشر شد ؛ رقابت تنگاتنگ با PES

متاکریتیک بازی فیفا 20 مشخص شد

0 2,884

متای بازی فیفا 20 معلوم شد

نقدها و نمرات بازی FIFA 20: چند روز قبل نقدها و نمرات رقیب، یعنی eFootball PES 2020 منتشر شد و در نهایت توانست امتیاز 83 از 100 را از آن خود کند. حالا نوبت به الکترونیک آرتز (EA) و FIFA 20 رسیده است و باید ببینیم رقابت و نبرد این دو رقیب، از نظر منتقدان به کجا خواهد رسید. با توجه به اینکه چیزی تا زمان عرضه بازی باقی نمانده است، این نقدها و نمراتی که توسط منتقدان برای فیفا 20 منتشر می شود، توانایی این را دارد تا در تعداد فروش و از لحاظ تجاری بسیار تاثیرگذار باشد.
در ادامه می توانید متای بازی فیفا 20 و نظر منتقدان را بخوانید.

نقدها و نمرات سایت های مختلف، در رابطه با بازی فیفا 20

لازم به ذکر است نقدها و نظراتی که در ادامه می خوانید ترتیب بندی خاصی ندارد، اما سعی می کنیم از اکثر نظرات استفاده کنیم و در صورت بروز شدن نمره و اضافه شدن نقد جدید برای بازی FIFA 20، این پست را بروزرسانی خواهیم کرد.
در ادامه با متای FIFA 20 همراه باشید.

Game Revolution

نمره داده شده: 90 از 100

علی رغم اینکه ما پیشرفت قابل توجهی را در FIFA 20، نسبت به FIFA 19 مشاهده نمی کنیم، اما مواردی مثل اضافه شدن استادیوم ها، تیم ها و علی الخصوص مودهای جدید، باعث لذت بخش شدن فیفا 20 (FIFA 20) می شوند. بخش جدید این سری، یعنی ولتا (Volta Mode) به طور قابل توجهی ارزش تجربه کردن فیفا 20 را بالا می برد. بدون شک بخش ولتا (Volta Mode) با ارزش ترین (مثل جواهر) بخش FIFA 20 است.

Hobby Consolas

نمره داده شده: 88 از 100

فیفا 20 چیزهای بیشتری را نسبت به قبل عرضه می کند (نسبت به فیفا 19): از لایسنس های بیشتر گرفته تا مودهای جدید و پیشرفت بخش FUT. اما VOLTA بیشتر از همه مرا شگفت زده کرد و از آن لذت بردم. این بخش توانایی این را دارد که به عنوا یک بازی مستقل از FIFA 20 منتشر شود. هواداران فوتبال، امسال دو بازی عالی دارند که می توانند تجربه کنند.

Multiplayer.it

نمره داده شده: 88 از 100

فیفا 20 (FIFA 20) هیچ چیز انقلاب جدیدی ایجاد نکرده و تغییر خاصی در آن صورت نگرفته و الترونیک آرتز و فیفا، همان فلسفه سال های قبل را در این سری پیاده سازی کرده اند، البته برخی از مکانیزم های گیم پلی که بسیار مورد انتقاد قرار گرفته بودند، پیشرفت کرده اند. حالت ولتا (Volta) یک بخش فوق العاده و جایگزین مناسب برای گیم پلی سنتی و قدیمی فیفا است.

VG247

نمره داده شده: 80 از 100

با اینکه تغییر جدی در هسته گیم پلی فیفا 20 صورت نگرفته و هنوز هم شاخصه های سری های قبلی FIFA در این سری دیده می شود، اما بخش VOLTA چیزهای زیادی را به بازی اضافه می کند و سبک کاملا جدیدی است.

Gaming Nexus

نمره داده شده: 80 از 100

حالت Career Mode نیاز به تغییرات بیشتری دارد و این موضوع به خوبی احساس می شود، تا دوباره این بخش به ما حس یک رقابت و چالش را منتقل کند. بخش Volta به طور باورنکردنی سرگرم کننده و جذاب است و فوتبال خیابانی (FIFA Street) بازگشت شکوهمندانه ای را به این سری داشته است. البته Volta و علی الخصوص Career Mode فوق العاده نیستند و هنوز جای کار دارند و الکترونیک آرتز (EA) بروزرسانی های بسیار بزرگی را برای این دو بخش در نظر بگیرد.

IGN

نمره داده شده: 79 از 100

Volta یکی از مهمترین بخش های فیفا 20 محسوب می شود و به معنای دیگر این بخش کاملا لذت بخش است و طرفداران از تجربه آن لذت خواهند برد، به خصوص از بخش داستانی درگیرکننده آن. در بخش های مختلف بازی ما شاهد پیشرفت بوده ایم، از حمل توپ گرفته تا دفاع و سرعت و توپ دزدی و … البته برخی از مکانیزم های بازی خیلی پیشرفت نکرده اند و حتی باعث پایین آمدن کیفیت کلی FIFA 20 شده اند.

نقدها و نمرات بازی FIFA 20 برای کنسول پلی استیشن 4 (PS4)

متای بازی فیفا 20 برای پلی استیشن 4 (PS4)
متای بازی فیفا 20 برای پلی استیشن 4 (PS4)

نقدها و نمرات بازی FIFA 20 برای اکس باکس وان (XBOX ONE)

متای بازی فیفا 20 برای کنسول اکس باکس وان (XBOX ONE)
متای بازی فیفا 20 برای کنسول اکس باکس وان (XBOX ONE)

لازم به ذکر است نقدها و نمرات بازی FIFA 20 هنوز برای کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) و رایانه های شخصی (PC) منتشر نشده است و تا چند روز آینده نقدهای بیشتری ثبت می شود و طبیعتا، نمرات کمی جابجا می شوند.
به هرحال این آخرین متای بازی فیفا 20 بود.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نقدها و نمرات بازی FIFA 20 در نزدیکی PES 2020 قرار دارد و باید دید کدام یک پیروز این نبرد
می شوند.
نظرات خود را نسبت به متای بازی فیفا 20 و نقدهای آن با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود