نقدها و نمرات بازی Final Fantasy VII Remake | بازگشت پرشکوه

نمره (متا) Fainal Fantasy VII Remake در وبسایت متاکریتیک (Metacritic)

0 241

متای Final Fantasy 7 Remake معلوم شد

نقدها و نمرات بازی Final Fantasy VII Remake: بالاخره بعد از سال ها انتظار کار روی بازسازی نسخه کلاسیک Final Fantasy 7 که در سال 1997 منتشر شده بود، ریویوهای مربوط به نسخه بازسازی آن منتشر شد. اسکوئر انیکس که از سال 2009 درحال کار روی نسخه بازسازی آن بوده است، بالاخره مزد زحمات خود را گرفت و وبسایت های مطرح جهان در زمینه بازی های ویدیویی، نمرات بسیار عالی و فوق العاده ای را به این عنوان داده اند تا ارزش تجربه بازی چند برابر نسبت به قبل بیشتر شود. اینطور که به نظر می رسد، تنها مشکلی که بازی دارد در بحث فنی و باگ ها است که به احتمال خیلی قوی در آپدیت هایی که برای بازی پس از انتشار در نظر گرفته شده است، تماما رفع شوند.
در ادامه متای Final Fantasy 7 Remake (نمره) در وبسایت متاکریتیک (Metacritic) را بخوانید؛

نظر و نمره وبسایت های مختلف برای بازی Final Fantasy VII Remake

لازم به ذکر است متای Final Fantasy 7 Remake که در این مطلب مشاهده می کنید، همه نقدهای منتشر شده نیست، بلکه ما تنها به برخی از آنها که کلیت بازی را نشان می دهند می پردازیم.

وبسایت GameSpot

نمره داده شده: 100 از 100

فارغ از عدم تجربه نسخه اصلی و کلاسیک و ندانستن تاریخچه بازی، به طور کلی Final Fantasy 7 Remake یک عنوان بسیار فوق العاده و علی الخصوص دستاورد و موفقیت بزرگ برای اسکوئر انیکس (Square Enix) است. چندین سال است که روی این بازی کار می شود و انتظارات بسیار بالا بود (چه از لحاظ موفقیت و چه از لحاظ زمان) اما روایت داستان، گیم پلی، موسیقی ها و علی الخصوص مکانیزم های بازی نشان می دهند که این بازی ارزش این مقدار انتظار را داشته است. کسانی که این بازی را تابحال تجربه نکرده اند، از عمق و چند لایه بودن داستان آن لذت می برند. شخصیت های قدیمی لذت بخش و مشکلات فنی نیز روی لذت شما تاثیرگذار خواهد بود. به طور کلی Fainal Fantasy VII Remake برای همیشه در قلب و خاطر شما باقی خواهد ماند.

وبسایت Gameinformer

نمره داده شده: 88 از 100

یک بازسازی بدون نقص از یک عنوان RPG (نقش آفرینی) خاطره انگیز و خاص و علی الخصوص ترکیب مکانیزم ها و سبک های جدید و ساخت جهان جدید گیم های مدرن باعث شده است تا با یک بازسازی خارق العاده و هیجان انگیز روبرو باشیم.

وبسایت IGN

نمره داده شده: 80 از 100

به طور کلی می توان گفت گیمرها و طرفداران قدیمی این مجموعه با توجه به زمان زیاد و کار کردن اسکوئر انیکس (Square Enix) توقعات زیادی داشتند که ویژگی های بازی (تنوع دشمنان، گیم پلی، داستان و …) باعث شده است تا شما کاملا حین تجربه بازی هیجان زده شوید. بخش های فرعی بازی خسته کننده می شود و گاهی اوقات من را خسته می کرد و خوشحالی را از من می گرفت، اما به طور کلی بازسازی نسخه قدیمی و اضافه کردن ویژگی های جدید، این عنوان را تبدیل به یک شاهکار کرده است.

نقدها و نمرات بازی نقدها و نمرات بازی Final Fantasy VII Remake در کنسول پلی استیشن 4 (PS4)

متای Final Fantasy 7 Remake برای کنسول پلی استیشن 4 (PS4)
متای Final Fantasy 7 Remake برای کنسول پلی استیشن 4 (PS4)

متای Final Fantasy 7 Remake و نقد وبسایت های مختلف راجع این عنوان، به خودی خود نشان می دهد که با چه عنوان خارق العاده ای در سبک نقش آفرینی و جهان باز (RPG & Open World) روبرو هستیم.

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی را در سایت پلی مگ دنبال نمایید!

نظر شما نسبت به نقدها و نمرات بازی Final Fantasy VII Remake چیست؟
آیا متای Final Fantasy 7 Remake شما را ترغیب به تجربه بازی کرده است؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود