تاریخ انتشار بازی eFootball PES 2025 + آخرین اخبار

0 1,014

بازی ای فوتبال پی اس 2025 به صورت یک نسخه مجزا عرضه نخواهد شد. نسخه جدید، تحت عنوان آپدیت 4.0.0 توسط کونامی عرضه می شود و نام آن از eFootball PES 2024 به eFootball PES 2025 تغییر خواهد کرد. در واقع این روند را دو سالی است که کونامی در پیش گرفته است. اگر چه آپدیت های فصلی باعث شده اند تا شاهد تغییرات انقلابی در نسخه های سالانه نباشیم که همین امر موجب عقب افتادگی این فرانچایز از اف سی یا فیفای سابق شده است.

در ادامه اطلاعات کاملی از تاریخ انتشار بازی eFootball PES 2025 در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

همه چیز درباره بازی ای فوتبال پی اس 2025 (eFootball PES 2025)

تاریخ انتشار بازی ای فوتبال پی اس 2025

تاریخ انتشار اعلام شده حدودی است؛ قرار است این بازی در تاریخ 7 سپتامبر 2024 (17 شهریور 1403) برای گوشی های موبایل اندروید و آی او اس، پی سی (PC / کامپیوتر)، کنسول های پلی استیشن 4 (PS4)، پلی استیشن 5 (PS5)، ایکس باکس وان (XBOX ONE)، ایکس باکس سری اس و ایکس (XBOX Series S / X) منتشر خواهد شد.
احتمال وجود تاخیر در تاریخ انتشار نهایی eFootball PES 2025 نیز وجود خواهد داشت.

تاریخ انتشار بازی ای فوتبال پی اس 2025
تاریخ انتشار بازی ای فوتبال پی اس 2025

ویژگی ها و تغییرات ای فوتبال پی اس 2025

در ادامه به برخی از تغییرات و ویژگی های احتمال eFootball 2025 (ای فوتبال 2025) اشاره خواهیم کرد:

  • پیشرفت گرافیکی: از سال 2022، هیچگونه تغییر گرافیکی در بازی اعمال نشده است. طبق اخبار یا بهتر است بگوییم شایعات منتشر شده از این بازی، احتمالا در نسخه سال 2025، شاهد افزایش گرافیک بازی باشیم؛ در صورتی که چنین اتفاقی رخ ندهد، باید شاهد شکست تمام عیار (بدتر از قبل) کمپانی Konami باشیم.
  • ویژگی های جدید در بخش MyTeam: در نسخه جدید، کونامی قصد دارد تا ویژگی های جدید را به بخش مای تیم یا تیم من اضافه کند. ویژگی های جدید تمرکز ویژه ای روی بخش تمرینات و پیشرفت بازیکنان در تمرینات دارد. همچنین گفته می شود تاکتیک های تیمی جدید نیز اضافه خواهد شد.
  • عدم وجود مسترلیگ در زمان عرضه: بخش MasterLeague در زمان عرضه وجود نخواهد داشت. احتمالا با عرضه آپدیت هایی این بخش به بازی اضافه خواهد شد.
  • تغییرات در لایسنس ها: طبق روال هر ساله، قرارداد کونامی با یک سری از تیم ها و لیگ ها به اتمام می رسد یا اینکه با تیم ها و لیگ های جدید قرارداد امضاء خواهد کرد. نتیجه آن نیز مشخص است؛ یک سری تیم به صورت اختصاصی توسط این کمپانی طراحی شده و یک سری با نام فیک در ای فوتبال 2025 حضور خواهند داشت.
ویژگی ها و تغییرات ای فوتبال پی اس 2025
ویژگی ها و تغییرات ای فوتبال پی اس 2025

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

از بازی ای فوتبال پی اس 2025 (eFootball PES 2025) تغییر کرده است چه انتظاراتی دارید؟
فکر می کنید کونامی توانایی برطرف کردن مشکلات نسخه قبلی را در نسخه جدید دارد؟

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود