همه چیز درباره بازی EA Sports FC 24 (تاریخ انتشار + تغییرات FIFA 24)

0 8,629

میلیون ها نفراز طرفداران فوتبال و صنعت گیم برای سال های طولانی هر ساله از تجربه سری بازی های شبیه ساز فوتبال فیفا لذت برده اند و خاطره سازی کرده اند. الکترونیک آرتز و فیفا به مدت سی سال طبق قراردادی که داشتند هر ساله نسخه جدید از سری بازی های فیفا را منتشر میکردند. اکنون اما بعد از سه دهه ظاهرا دو طرف این قرار داد با هم به توافق نرسیده اند و تصمیم گرفتند تا به صورت جداگانه فعالیت کنند.واضح است که این اتفاق میتواند برای الکترونیک آرتز که هر ساله با عرضه فیفا درآمد زایی بسیار خوبی داشت تبدیل به یک چالش بازاریابی شود چرا که دیگر اجازه استفاده از نام فیفا را برای سری بازی های شبیه ساز فوتبال خود ندارد. همین مسءله باعث شده است که سوالات زیادی اعم از اینکه اسم این فرنچایز چه خواهد بود و یا اینکه آیا گیم پلی بازی با تغییر نام بازی دچار تغییرات بنیادین خواهد شد یا خیر ؟ برای طرفداران بازی فیفا ایجاد شود . در این پست هر آنچه که در مورد آینده فرنچایز فیفا میدانیم آورده شده است .

در ادامه جدیدترین اخبار در رابطه با فیفا 24 (FIFA 24) که نام آن به ای اِی اسپرت اف سی 24 (EA SPORTS FC 24) تغییر کرده است را با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

هر آنچه باید از فیفا 24 (FIFA 24) یا ای ای اسپورت اف سی 24 (EA Sports FC 24) بدانید

نام جدید سری بازی های فیفا  

طبق اعلام رسمی الکترونیک آرتز پس از پایان همکاری با فیفا نام جدید سری بازی های شبیه ساز فوتبال الکترونیک آرتز ای ای اسپورتز اف سی 24 خواهد بود.همچنین با توجه به تغییر نام لوگوی بازی هم دچار تغییر شده است و لوگوی جدید بر اساس نام EA Sports FC سی طراحی شده است.

مود های موجود در بازی EA Sports FC 24

با وجود تغییر نام بازی فیفا انتظار نمیرود که هیچ کدام از مود های بازی حذف شوند. گرچه الان برای الکترونیک آرتز فرصت خیلی خوبی است که با جدایی از فیفا خلاقیت بیشتری به خرج دهد و مودهای جذابی به بازی اضافه کند تا هم تنوع بیشتری ایجاد کند و هم اینکه بازیکنان جدیدی را جذب کند. تمام مودهای زیر در بازی ای ای اسپورتز اف سی حضور خواهند داشت :

 • معرفی مودهای بازی EA Sports FC 24 یا همان فیفا 24 (FIFA 24) سابق
  معرفی مودهای بازی EA Sports FC 24 یا همان فیفا 24 (FIFA 24) سابق

  Kick-off

 • Online friendlies
 • Tournaments
 • Skill games
 • Practice arena
 • VOLTA FOOTBALL
 • Ultimate Team
 • Career Mode
 • Pro Clubs
 • Seasons

تاریخ انتشار EA Sports FC 24

تا این لحظه هنوز بصورت رسمی تاریخ انتشاری برای بازی ای ای اسپورتز اف سی توسط الکترونیک آرتز اعلام نشده است. با این وجود با توجه به اینکه الکترونیک آرتز پیش از این هر ساله نسخه جدیدی از سری بازی های فیفا را در ماه اکتبر منتشر میکرد میتوان انتظار داشت که ای ای اسپورتز اف سی نیز به رسم هر ساله در ماه اکتبر منتشر شود.

تاریخ انتشار بازی EA Sports FC 24 یا همان فیفا 24 (FIFA 24) سابق
تاریخ انتشار بازی EA Sports FC 24 یا همان فیفا 24 (FIFA 24) سابق

لایسنس های بازی ای ای اسپورتز اف سی 24

در طول سال ها یکی از بزرگترین امتیازات سری بازی های فیفا نسبت به پی اس یا ای فوتبال که باعث شده بود الکترونیک آرتزهمیشه فروش بیشتری را تجربه کند لایسنس لیگ ها تیم ها کیت ها و … بوده است. پس از قطع همکاری الکترونیک آرتز و فیفا یکی از بزرگترین سوالاتی که برای طرفداران سری بازی فیفا ایجاد شد این بود که آیا با تغییر نام بازی لایسنس هایی که پیش از این در بازی وجود داشتند از بین خواهند رفت یا خیر؟ خوشبختانه اکنون بصورت رسمی مطمین هستیم که تمام لایسنس هایی که پیش از این در بازی های فیفا وجود داشتند در نسخه جدید سری یعنی EA Sports FC 24 باقی خواهند ماند و الکترونیک آرتز همچنان به همکاری با لیگ برتر لالیگا بوندسلیگا سری آ‌ لیگ۱ و … ادامه می دهد. طبق اعلام رسمی الکترونیک آرتز در ای ای اسپورتز اف سی بیش از ۱۹۰۰۰ بازیکن ۷۰۰ تیم و ۳۰ لیگ بصورت رسمی لایسنس شده اند.

کدام تیم ها و لیگ ها در بازی EA Sports FC 24 یا همان فیفا 24 (FIFA 24) سابق لایسنس شده اند؟
کدام تیم ها و لیگ ها در بازی EA Sports FC 24 یا همان فیفا 24 (FIFA 24) سابق لایسنس شده اند؟

فوتبال زنان در ای ای اسپورتز اف سی 24

با توجه به اینکه رقابت های فوتبال زنان هر ساله در سراسر جهان طرفداران بیشتری را جذب می کند و همین مسئله باعث شده است تا الکترونیک آرتز (EA) به فوتبال زنان توجه ویژه ای کند و سوپر لیگ زنان و جام جهانی زنان را بصورت کامل لایسنس کند.

توجه ویژه الکترونیک آرتز (EA) به فوتبال زنان در ای ای اسپرتز اف سی 24 (EA SPORTS FC 24)
توجه ویژه الکترونیک آرتز (EA) به فوتبال زنان در ای ای اسپرتز اف سی 24 (EA SPORTS FC 24)

اطلاعات بیشتر در مورد نسخه جدید فیفا 24 (EA SPORTS FC 24)

در حال حاضر اطلاعات موجود در مورد گیم پلی و ویژگی های جدید نسخه جدید فیفا یا ای ای اسپورتز اف سی بسیار محدود هستند. اما اگر شما از طرفداران پر و پا قرص ای ای اسپورتز اف اسی یا سری بازی های فیفا سابق هستید میتوانید در بخش جوین د کلاب وبسایت ای ای اسپورتز اف سی 24 عضو شوید تا از آخرین اخبار در مورد ای ای اسپرتز اف سی مطلع شوید .

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

از بازی فیفا 24 (FIFA 24) که نام آن به ای اِی اسپورت اف سی 24 (EA Sports FC 24) تغییر کرده است چه انتظاراتی دارید؟

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 15 میانگین: 4.1]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود