نقدها و نمرات بازی Doom Eternal | بهتر از نسخه قبلی

نمره بازی Doom Eternal در وبسایت متاکریتیک (Metacritic)

0 367

متای Doom Eternal مشخص شد

نقدها و نمرات بازی Doom Eternal: چیزی تا زمان انتشار بازی Doom Eternal باقی نمانده است و دو کمپانی معروف اید سافتور (Id Software) و بتزدا (Bethesda) چند روز قبل از انتشار بازی، این عنوان را برای منتقدان جهت نقد کردن فرستاده اند و چند ساعت پیش بالاخره منتقدان نظرات خود را راجع بازی گفتند و اینطور که پیداست، گیمرها با یک شاهکار (در سبک خودش) روبرو هستند و دوم اترنال قرار است همانند نسخه های قبلی خود، سربلند بیرون بیاید. نکته قابل توجه اینجاست که متای Doom Eternal در همه پلتفرم ها بهتر از نسخه 2016 خود شده است که این نکته بسیار قابل تحسین است. اما به طور کلی بگویم که اگر قصد تجربه یک بازی با داستان خوب را دارید، به هیچ عنوان سمت سری بازی های Doom نروید، چرا که این عنوان به خاطر گیم پلی جذابش است که انقدر محبوب است، نه چیز دیگر.
تا انتها با بررسی نقدها و نمرات این بازی همراهمان باشید.

نظرات و نمرات سایت های مختلف راجع به بازی Doom Eternal

وبسایت Cubed3

نمره داده شده: 100 از 100

دوم اترنال (Doom Eternal) تنها یک دنباله ساده نیست، بلکه در این نسخه شیاطین سرعتی تر و چالش برانگیز تر شده اند، روش های بیشتری برای سلاخی کردن شیاطین به بازی اضافه شده است تا هر کسی که جلوی راه شما قرار دارد را از بین ببرید. به طور کلی شمال احساس نمی کنید که درحال تجربه دنباله نسخه 2016 هستید، بلکه یک بازی جدید را تجربه می کنید، چرا که همه المان ها و مکانیزم های بازی بسیار تغییر یافته اند و دچار بهبود شده اند، به طور مثال در این نسخه شما مجبور هستید که نسبت به نسخه های قبلی سرعتی تر باشید و همیشه درحال تحرک باشید. به نظرم تنها نقطه ضعفی که بازی دارد (اگر بشود اسمش را ضعف گذاشت) این است که دنیای بازی پر است از موجودات و شیاطین بی رحم که حس غم انگیز و افسرده کننده ای را منتقل می کند.

وبسایت LevelUp

نمره داده شده: 85 از 100

بدون شک Doom Eternal یکی از برترین عناوین در شوتر اول شخص است که تاکنون ساخته شده است. حتی شخصا معتقدم که این نسخه چیزی فراتر از اصالت خود است. با این حال همه چیز در این بازی به خوبی نمی درخشد، از داستان گیج کننده و خسته کننده گرفته تا برخی از المان های خسته کننده و غیر جالب. به طور کلی این عنوان، بسیار سرگرم کننده است اگر برخی از نقاط ضعف گفته شده برای شما مهم نباشد.

وبسایت Metro GameCentral

نمره داده شده: 80 از 100

اکثر بخش ها و المان های بازی شاهد پیشرفت قابل توجهی بوده اند. علی رغم برخی از مشکلاتی که در بازی Doom Eternal به خصوص در مبارزات وجود دارد، اما همچنان این عنوان جزو برترین بازی های ساخته شده در سبک شوتر اول شخص نسل هشتم می باشد.

نقدها و نمرات بازی Doom Eternal در رایانه های شخصی (PC)

متای Doom Eternal در رایانه های شخصی (PC)

نقدها و نمرات بازی Doom Eternal در کنسول پلی استیشن 4 (PS4)

متای Doom Eternal در کنسول پلی استیشن 4 (PS4)
متای Doom Eternal در کنسول پلی استیشن 4 (PS4)

نقدها و نمرات بازی Doom Eternal در کنسول اکس باکس وان (XBOX ONE)

متای Doom Eternal در کنسول اکس باکس وان (XBOX ONE)
متای Doom Eternal در کنسول اکس باکس وان (XBOX ONE)

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی در سایت پلی مگ!

نظر شما نسبت به نقدها و نمرات بازی Doom Eternal چیست؟ آیا قصد تجربه کردن این عنوان را دارید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود