تصاویر بازی Doom 64 منتشر شد ؛ بهبودی به چشم نمی آید

اولین تصاویر بازی Doom 64 برای نینتندو سوییچ متشر شد

0 120

عکس های Doom 64 (نسخه ریمستر شده Nintendo Switch)

تصاویر بازی Doom 64: ساعاتی پیش اولین عکس های بازی مورد انتظار و ریمستر شده Doom 64 برای کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) منتشر شد. البته این بازی تا آخر قرار نیست در انحصار این کنسول دوست داشتنی بماند و مدتی پس از عرضه این بازی برای نینتندو، برای سایر پلتفرم ها، یعنی رایانه های شخصی (PC)، اکس باکس وان (XBOX ONE)، پلی استیشن 4 (PS4) منتشر می شود.
در ادامه می توانید عکس های منتشر شده از نسخه ریمستر را تماشا کنید.

اولین تصاویر Doom 64

اولین تصاویر بازی Doom 64 چه چیزی را نشان می دهد؟

همانطور که می دانید این بازی برای اولین بار در سال 1997 برای کنسول نینتندو (کلاسیک) منتشر شده بود و همان زمان با بازخوردهای مثبتی روبرو شده بود. حال پس از نزدیک به 22 سال بتزدا (Bethesda) به این فکر افتاده تا این بازی را با ریمستر کردن، وارد صنعت بازی های ویدیویی کند. اما متاسفانه نسخه ریمستر شده از کیفیت بالایی برخوردار نیست و اگر دقت کنید، تفاوت زیادی را بین نسخه اصلی (کلاسیک) و نسخه حال حاضر (ریمستر شده) را نمی توانید مشاهده کنید.

اطلاعات جزئی از بازی Doom 64

این بازی قرار است در تاریخ 22 نوامبر 2019 (1 آذرماه 1398) برای کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) منتشر شود و همانطور که پیشتر درباره این بازی صحبت کرده بودیم، مدتی پس از انتشار برای نینتندو سوییچ، برای سایر پلتفرم ها هم منتشر می شود. به هرحال، به شخصه امیدوارم نسخه نهایی از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد تا خاطره طرفداران بهتر زنده شود.

 

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

همانطور که گفتم تصاویر بازی Doom 64 به هیچ عنوان امیدوارکننده نیست و اگر قرار باشد نسخه نهایی به همین شکل باشد، باید شاهد خراب شدن خاطرات طرفداران باشیم.
نظر شما نسبت به عکس های Doom 64 (نسخه ریمستر شده) چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود