نقدها و نمرات بازی Darksiders Genesis منتشر شد | متفاوت تر از همیشه

متای بازی دارک سایدرز جنسیس در وبسایت متاکریتیک (Metacritic)

0 172

متای Darksiders Genesis معلوم شد

نقدها و نمرات بازی Darksiders Genesis: مدتی قبل کمپانی THQ NORDIC خبر از ساخت نسخه جدید از سری بازی دارک سایدرز (DarkSiders) را داد. این خبر باعث خوشحالی طرفداران بی شمار سبک هک اند اسلش (Hack And Slash) شد. اما حدودا یک ماه قبل تریلر گیم  پلی مربوط به بازی منتشر شد و آنچه که در این ویدیو مشخص بود، این بود که ما به هیچ عنوان با یک بازی هک اند اسلش به همراه دوربین سوم شخص روبرو نیستیم (لازم به ذکر است دوربین بازی Darksiders Genesis، ایزومتریک می باشد). حدودا دو روز قبل متای Darksiders Genesis برای رایانه های شخصی (PC) منتشر شد و امروز قصد داریم به بررسی نقدهای منتشر شده
این بازی بپردازیم.
تا انتهای این خبر همراهمان باشید.

نظر و نمره وبسایت های مختلف راجع به بازی DarkSiders Genesis

طبق روال همیشگی ما تنها به تعداد کمی از نقدها می پردازیم و در انتها نمره نهایی بازی قرار می گیرد.
لازم به ذکر است هنوز این بازی برای پلی استیشن 4 (PS4)، اکس باکس وان (XBOX ONE) و نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) منتشر نشده است، به همین جهت ما تنها به نقدهای مربوط به رایانه های شخصی (PC) می پردازیم.

وبسایت Shacknews

نمره داده شده: 90 از 100

این بازی به طور کلی مرا یاد بازی Marvel Ultimate Alliance می اندازد و المان های این عنوان شباهت زیادی به عنوان مذکور دارد. در این نسخه معما چاشنی داستان شده است. متاسفانه برخی از مشکلات بازی شما را از ادامه دادن این عنوان (مثل نورپردازی بد و دشمنان تکراری) منصرف می کند. اما به طور کلی Darksiders Genesis یک عنوان جذاب و مهیج محسوب می شود.

وبسایت Everyeye.it

نمره داده شده: 75 از 100

شخصا به تمامی طرفداران هک اند اسلش و علی الخصوص Darksiders پیشنهاد می کنم که این عنوان را خریداری کنند. این بازی از اوج خود فاصله دارد و مشکلات فراوانی دارد، اما در کل قابل قبول است.

وبسایت IGN Spain

نمره داده شده: 70 از 100

تجربه این عنوان برای کسانی خوب است که مشتاق این هستند بدانند سرنوشت چهار سوارکار به کجا رسیده است، به طور کلی باید گفت که این عنوان (با توجه به انتظارها) شما را کاملا ناامید می کند.

نقدها و نمرات بازی Darksiders Genesis

متای Darksiders Genesis در رایانه های شخصی (PC)
متای Darksiders Genesis در رایانه های شخصی (PC)

حدودا دو ماه دیگر این عنوان برای کنسول ها منتشر خواهد شد.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به نقدها و نمرات بازی Darksiders Genesis چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود