گیم پلی بازی Cyberpunk 2077 به طور رسمی منتشر شد ؛ هم اکنون تماشا کنید

گیم پلی 15 دقیقه ای بازی سایبرپانک 2077 را تماشا کنید.

گیم پلی 15 دقیقه ای بازی سایبرپانک 2077

گیم پلی بازی Cyberpunk 2077: قبلا در رابطه با لایو استریم شرکت سی دی پراجکت (CD PROJECT) در کشور لهستان، جهت رونمایی رسمی از گیم پلی بازی سایبرپانک 2077 صحبت کرده بودیم که دیشب این اتفاق افتاد. مدت زمان این گیم پلی 15 دقیقه است و با تماشای آن می توانید بخش های مختلف و ویژگی های Cyberpunk 2077 را ببینید، البته این اولین بار نیست که سی دی پراجکت از بازی خود گیم پلی منتشر می کند، اما این پرجزئیات ترین ویدیویی است که تاکنون از این بازی مورد انتظار منتشر شده است.
در ادامه می توانید گیم پلی 15 دقیقه ای بازی سایبرپانک 2077 را تماشا کنید.

گیم پلی 15 دقیقه ای Cyberpunk 2077 چه چیزی را نشان می دهد؟

چند ثانیه پس از شروع این گیم پلی، ما شاهد سبک جذاب مبارزات بازی هستیم. به نظر می رسد شما کار با اسلحه های جذابی را تجربه خواهید کرد و همچنین تنوع سلاح های سرد و گرم در بازی Cyberpunk 2077 می تواند از نکات قابل توجه مثبت این بازی باشد. به احتمال بسیار زیاد ما در بازی سایبرپانک، همانند بازی The Witcher 3 امکان ارتقاء و باز کردن اسکیل های جدید را داشته باشیم، چرا که در یکی از بخش های این گیم پلی دیدم که شخصیت بازی می توانست دشمنان خود را کنترل کند و توقع می رود این مکانیزم جزو اسکیل ها باشد.
به هرحال وجود اسکیل در بازی، باعث ترغیب بازیکن به انجام ماموریت های فرعی، جهت باز کردن اسکیل ها
می شود.

تنوع در سلاح ها به خوبی در گیم پلی 15 دقیقه ای بازی سایبرپانک 2077 قابل مشاهده است.
تنوع در سلاح ها به خوبی در گیم پلی 15 دقیقه ای بازی سایبرپانک 2077 قابل مشاهده است.

از هرچه که در گیم پلی 15 دقیقه ای بازی سایبرپانک 2077 دیدیم بگذریم، از شهر زنده و پویای آن نمی توانیم بگذریم. شما با کمی دقت در این گیم پلی می توانید متوجه زنده بودن شهر شوید و میبینید که هر شخص درحال انجام کار خود است. جالب است بدانید شما در بازی امکان انتخاب شخصیت مذکر یا مونث را دارید و هر کدام ویژگی ها و توانایی های مختص به خود را دارد. علی رغم اینکه بازی اول شخص است، اما شما امکان این را دارید که هنگام ماشین سواری یا موتور سواری، دوربین خود را به سوم شخص تغییر دهید.

امکان رانندگی با دوربین سوم شخص در بازی Cyberpunk 2077
امکان رانندگی با دوربین سوم شخص در بازی Cyberpunk 2077

گیم پلی بازی Cyberpunk 2077 نوید یک شاهکار را می دهد

طبیعتا نکات گفته شده در رابطه با گیم پلی 15 دقیقه ای Cyberpunk 2077 فقط بخش هایی از این گیم پلی بود و جزئیات بازی چیزی فراتر از چیزهای گفته شده است. به هرحال این گیم پلی طرفداران را امیدوارتر از قبل کرد و حتی خیلی از گیمرها معتقدند این بازی توانایی کسب امتیاز متای کامل را دارد. ما تا 28 فروردین 1399 صبر می کنیم و نتیجه را میبینیم.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

بدون شک گیم پلی بازی Cyberpunk 2077 هایپ تمامی طرفداران را برای عرضه بازی چند برابر کرده است.
این را می توان از شبکه های اجتماعی به خوبی فهمید.
نظر شما نسبت به این گیم پلی منتشر شده چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود