تاریخ انتشار بازی Crysis Remastered با یک تیزر مشخص شد

کرایسیس ریمستر کی منتشر میشه؟

1 972

زمان عرضه کرایسیس ریمستر معلوم شد

تاریخ انتشار بازی Crysis Remastered: سری بازی کرایسیس (Crysis) از سری بازی های جاودانه در تاریخ بازی های ویدیویی محسوب می شود و هر زمان که نسخه از آن منتشر شده است، انقلاب و تکنیک های جدیدی را به این صنعت اضافه کرده است. حدود 8 سال از آخرین نسخه کرایسیس، ساخته کمپانی کرای تک (CryTech) می گذرد، سالی که این بازی توانست از لحاظ قدرت گرافیکی رقیب سرسخت خود یعنی لست آو آز (The Last of Us 1) را از دید اکثر منتقدان و گیمرها شکست دهد. جالب است بدانید حدود سه روز قبل خبر آگهی استخدام این کمپانی جهت کار بر روی یک بازی منتشر شد که همه گمان می کردند این کمپانی قصد دارد تا ساخت نسخه چهارم Crysis را استارت بزند، اما اشتباه بود و دیروز این کمپانی با انتشار یک تیزر همه آن شایعات را رد کرد.
در ادامه توضیحات بیشتری راجع به زمان عرضه کرایسیس ریمستر خواهیم داد.

از نسخه ریمستر شده Crysis 1 چه انتظاراتی داریم؟

زمانی که این بازی در سال 2007 منتشر شد، همه گیمرها و علی الخصوص منتقدان را به دلیل فناوری های گرافیکی جدید، هوش مصنوعی بسیار بالای دشمنان در زمان خود و در بین بازی های ویدیویی آن زمان، المان ها و مکانیزم های جدید گیم پلی که پیش از آن در هیچ بازی دیده نشده بود، متحیر ساخت. حداقل انتظاری که وجود دارد این است که بازی بهینه باشد و روی اکثر سیستم ها جوابگو باشد و از همه مهمتر، تمام المان ها و مکانیزم هایی که در آن زمان نخست بودند، دچار بهبود و پیشرفت شوند تا همه ما بتوانیم آن شاهکار را در زمان حال تجربه کنیم.
در ادامه شما را دعوت می کنم به تیزر معرفی زمان عرضه بازی کرایسیس ریمستر.

این ویدیوی کوتاه تنها جنبه اعلام رسمی کار بر روی نسخه ریمستر را دارد، نه کمتر و نه بیشتر

تاریخ انتشار بازی Crysis Remastered (رسمی)

قرار است عنوان Crysis Remaster در تاریخ 17 مرداد سال 1399 (7 آگوست 2020) برای کنسول های پلی استیشن 4 (PS4)، اکس باکس وان (XBOX ONE)، نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) و رایانه های شخصی (PC) عرضه شود. البته هنوز معلوم نیست که آیا این بازی می تواند قدرت کامل خود را از لحاظ ویژگی های گرافیکی در کنسول نینتندو سوییچ به رخ بکشد یا خیر.
به هرحال تا زمان عرضه بازی کرایسیس ریمستر باید صبر کنیم و ببینیم چه خواهد شد.

 

آخرین اخبار بازی های کامپیوتر را در سایت پلی مگ پیگیری کنید!

آیا پس از اعلام تاریخ انتشار بازی Crysis Remastered به طور رسمی خوشحال شدید؟
(نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید)

منبع: سایت پلی مگ

1 دیدگاه
  1. BAD_BOY می گوید

    حرفی ندارم عالیه

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود