دلیل کرش خوردن نسخه بتا بازی Call of Duty: Vanguard چیست؟

0 171

مدتی قبل نسخه بتا بازی کالاف دیوتی ونگارد منتشر شد و با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و کسانی که این بازی را پیش خرید کرده بودند، توانستند به نسخه تستی (بتا) آن دسترسی پیدا کنند. اما با نگاهی به واکنش های گیمر ها، در شبکه های اجتماعی مثل توییتر یا ردیت، متوجه می شویم که اوضاع نسخه Beta آنچنان جالب نیست و هر چند ساعت مشکلات جدیدی گزارش می شود. یکی از مشکلات رایجی که درحال حاضر درباره ورژن Beta بازی Call of Duty: Vanguard گزارش می شود، کرش خوردن های پیاپی است.

در ادامه می خواهیم به بررسی دلیل کرش خوردن نسخه بتا بازی Call of Duty: Vanguard بپردازیم.
با سایت پلی مگ همراه باشید.

پلیر های کالاف دیوتی ونگارد، دلیل کرش های پیاپی را کشف کردند

کسانی که نسخه پی سی (بتا) بازی کالاف دیوتی ونگارد را تجربه کرده اند و جزو آسیب دیدگان این موضوع (کرش های پیاپی) هستند، به یک نتیجه و اشتراک جالب بین خود رسیدند!
همه آنها در لانچر بتل دات نت (Battle.Net) بیش از 100 نفر در فرندلیست / لیست دوستان (Friends List) خود داشته اند! به هر حال اگر شما هم جزو افرادی هستید که با این مشکل مواجه شده اید، دو راه حل پیش روی خود دارید: 1- تعداد فرند های بتل دات نت خود را به زیر 100 برسانید  2- منتظر آپدیت جدید اکتیویژن جهت فیکس این مشکل در نسخه بتا و نسخه نهایی Call of Duty: Vanguard باشید!

روش حل مشکل کرش خوردن بازی Call of Duty: Vanguard

البته این نکته را فراموش نکنید که تنها دلیل کرش خوردن در نسخه بتا بازی COD Vanguard، تنها زیاد بودن تعداد فرند لیست (بیش از 100) نمی باشد و حتی دلایلی مثل ضعف سخت افزاری و یا اختلالات موجود در ویندوز نیز تاثیرگذار هستند، اما در کل اگر این مورد برای شما هم رخ داده است، تعداد فرند های خود را کاهش دهید که به احتمال بسیار زیاد این مشکل حل شود؛ کسانی که این کار را کرده اند (کاهش تعداد فرند های خود) گزارش داده اند که مشکلشان به طور کامل حل شده است. خیلی ها نیز اقدام به حذف و نصب و یا حتی دانلود دوباره بازی کالاف دیوتی ونگارد کرده اند، اما متاسفانه کارساز نبوده است.

خوشبختانه استودیو سازنده بازی (Sledgehammer Games) طی توییتی قول حل این مشکل را داد.
نسخه رسمی و نهایی بازی کالاف دیوتی ونگارد به صورت کامل در تاریخ جمعه 14 آبان 1400، برای کنسول های نسل هشتمی و نهمی و علی الخصوص پی سی (PC) منتشر می شود.

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

آیا موفق به تجربه نسخه بتا بازی کالاف دیوتی: ونگارد شده اید؟
نظر شما راجع به مشکلات ذکر شده در رابطه با ورژن Beta بازی Call of Duty: Vanguard چیست؟

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود