باگ جدید بازی Call of Duty: Warzone داد همه بازیکنان را در آورده است

0 947

علی رغم تمامی ویژگی های مثبتی که بازی کال آو دیوتی وارزون دارد، اما متاسفانه یک بازی به شدت غیربهینه و کم و بیش باگ است. زمانی که این بازی عرضه شد، توانست رکوردهای ویژه ای در بحث تعداد بازیکنان فعال و آنلاین بشکند و سودآوری خارق العاده ای برای کمپانی اکتیویژن (Activision) داشته باشد، اما فارغ از اینها در روز عرضه و زمانی که حجم بازی مشخص شد، گیمرها حدس هایی مبنی بر عدم بهینه بودن بازی می زدند، تا اینکه بازی را شخصا نصب کردم و متوجه شدم علی رغم سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهاد شده توسط اکتیویژن جهت تجربه این بازی، اما زمین تا آسمان متفاوت است. تا اینکه آپدیت های پی در پی برای بازی منتشر شد که حداقل حجم هر کدام از 1 گیگ شروع می شد تا 50 گیگ! به تازگی نیز یک باگ جدید در بازی Call of Duty: Warzone پیدا شده است که همه پلیرهای آن را عصبانی کرده است.

جهت بررسی این خبر تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

باگ جدید کال آو دیوتی وارزون عملا آیتم شیلد را بلااستفاده کرده است

فارغ از تمامی باگ های ریز و درشتی که در این بازی جذاب وجود دارد، اما جدیدا یک باگ ناجور دیده شده است که منجر به بی استفاده شدن یکی از آیتم های پراستفاده بازی یعنی شیلد شده است. به طوری که اگر شما شیلد را جلوی خود قرار دهید و حریف به شما شلیک کند، دمیج می خورید و به معنای دیگر کوچک ترین دفاعی از شما نمی کند و تمامی تیرها رد می شوند.

باید دید اکتیویژن چه تدابیری جهت رفع مشکلات فنی بازی خود می اندیشد، جالب است بدانید بعد از این موضوع خیلی ها نگران این هستند تا اکتیویژن با یک آپدیت سنگین قصد رفع باگ ها را داشته باشد؛ نگرانی که در نگاه اول جالب است اما واقعا جای تاسف دارد.

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

آیا متوجه باگ شدن آیتم شیلد شده اید؟
نظر شما نسبت به بازی Call of Duty: Warzone و باگ های آن چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود