ارزان‌ترین ریجن‌های پلی استیشن برای خرید بازی و گیفت کارت را بشناسید

0 897

دغدغه خیلی ها پیدا کردن ارزان ترین ریجن ها و کشور ها در کنسول پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 (PS4 و PS5) می باشد. دلیل آن هم این است که قیمت بازی ها، دی ال سی ها، اشتراک پلی استیشن پلاس، اشتراک ای اِی پلی (EA PLAY) و هر چیزی که در سرویس سونی و پلی استیشن استور (PSN Store) وجود دارند را می توانید با قیمت خیلی ارزان تر از ریجن هایی مثل آمریکا و انگلیس تهیه کنید. این مقاله برای افرادی که قصد تهیه خرید ارزان در پلی استیشن استور را دارند، بسیار کاربردی می باشد.

لطفا تا انتها همراهمان باشید تا ارزان‌ترین ریجن‌های پلی استیشن برای خرید بازی و گیفت کارت را بشناسید.

کدام کشور ها مناسب ساخت اکانت پلی استیشن، جهت خرید ارزان در آن هستند؟

1- ریجن ترکیه (Turkey)

ریجن ترکیه (Turkey) پلی استیشن
ریجن ترکیه (Turkey) پلی استیشن

ارزان ترین و بهترین ریجن و کشور برای ساخت اکانت پلی استیشن (PSN)، کشور ترکیه می باشد.
با داشتن یک اکانت در این ریجن قادر خواهید بود تا بازی ها را تا 80 درصد ارزان تر از سایر کشور ها و ریجن‌ها خریداری کنید. ما در فروشگاه پلی مگ، خدمات مربوط به خرید بازی، شارژ اکانت در ریجن ترکیه را موجود کرده ایم که با کلیک بر روی دکمه زیر، وارد صفحه مربوط به محصول خواهید شد. بعد از ثبت سفارش، در کمتر از یک ساعت سفارش شما تکمیل و فعال خواهد شد.

گیفت کارت ترکیه پلی استیشن (خرید بازی – شارژ اکانت)

2- ریجن برزیل (Brazil)

ریجن برزیل (Brazil) پلی استیشن
ریجن برزیل (Brazil) پلی استیشن

در رتبه دوم ریجن‌ها و کشور های ارزان، کشور برزیل قرار گرفته است. البته به شما ساخت اکانت در این ریجن را پیشنهاد نمی کنم، اما اگر قبلا یک اکانت روی این کشور ساخته اید، کافیست وارد صفحه دسته بندی محصول گیفت کارت PSN شوید و آن را خریداری کنید.

3- ریجن هند (India)

3- ریجن هند (India) پلی استیشن
3- ریجن هند (India) پلی استیشن

علی رغم اینکه بهترین ریجن برای ساخت اکانت Turkey می باشد، اما اکانت خیلی ها روی India ساخته می شود و متاسفانه عده ای در جریان نیستند که ریجن برزیل و ترکیه از لحاظ قیمتی کاملا به صرفه تر از ریجن هند هستند.

آیا ریجن اکانت پلی استیشن به ریجن اکانت کنسول ارتباطی دارد؟

خیر؛ ریجن اکانت پلی استیشن را با ریجن اکانت کنسول خریداری شده اشتباه نگیرید؛ ریجن اکانت هیچ ارتباطی با ریجن اکانت کنسول پلی استیشن 4 (PS4) یا پلی استیشن 5 (PS5) ندارد و حتی شما قادر هستید ده ها اکانت با کشورهای مختلف بسازید! همچنین با کلیک بر روی آموزش ساخت اکانت پلی استیشن (PSN) وارد صفحه مربوط به آن خواهید شد.

آیا ریجن اکانت پلی استیشن قابل تغییر است؟

خیر؛ اصطلاحا اکانت پلی استیشن ریجن لاک (Region Lock) می باشد؛ یعنی پس از ثبت نام اولیه، دیگر امکان تغییر کشور و ریجن اکانت ساخته شده وجود ندارد.

اما اگر قصد خرید گیفت کارت را دارید، فقط کافیست روی گزینه خرید گیفت کارت پلی استیشن (PSN) کلیک نمایید.

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

آیا شما در ساخت اکانت خود دقت کرده اید و کشور ها و ریجن‌های ارزان را انتخاب کرده اید؟

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود