مشکل اتصال به سرورهای بازی Call of Duty Warzone حل شد

0 436

جریان مشکلات سرورهای دو بازی کال آو دیوتی وارزون و مدرن وارفیر چیست؟

یکی از مشکلات بسیار بد و افتضاحی که دو بازی کال آو دیوتی وارزون و مدرن وارفیر از سیزن اول تا به امروز داشتند، مشکلات مربوط به سرورهای بازی بود که امکان اتصال به بازیکنان را نمی داد. این مشکلات بیشتر از همه برای ما ایرانی ها وجود داشت، اگر چه با آپدیت دو سیزن قبل، تا حدودی این مشکلات رفع شدند. اما در چند روز اخیر، گزارشات زیادی از پلیرهای ایرانی در بخش نظرات مقاله «آموزش رفع ارورها و مشکلات بازی Call of Duty: Warzone» مشاهده کردم و اکثرا می گفتند مثلا از یک ساعت خاص به بعد امکان بازی وجود ندارد و با ارورهای مختلف کانکش مواجه می شدند.

اینطور که به نظر می رسد این مشکل نه تنها برای ما ایرانی ها، بلکه برای پلیرهای خارجی (بیشتر کنسول پلیرها) نیز وجود داشته است. جزئیات بیشتر در رابطه با رفع شدن مشکل اتصال به سرورهای بازی Call of Duty: Warzone در ادامه قرار گرفته است.
با سایت پلی مگ همراه باشید.

آیا ارورها و مشکلات مربوط به کانکشن Call of Duty: Warzone به طور کلی حل شد؟

حدود 10 ساعت قبل Raven Software، توسعه دهنده بازی کال آو دیوتی وارزون در توییتر اعلام کرد در جریان مشکلات رخ داده می باشد و مشکلات مربوط به سرورهای بازی تا حدود در آپدیت روز دو روز قبل (1 مارس) رفع شدند؛ آنها آپدیت هایی با حجم نسبتا کم را برای کاربران پلی استیشن 4 (PS4) و ایکس باکس وان (XBOX ONE) و پی سی (PC) در نظر گرفته اند؛ در صورتی که مشکلات به طور کامل رفع نشوند، باز هم اقدام به انتشار آپدیت های جدید می کند تا در نهایت برای تمامی پلیرهای COD: Warzone به پایداری کامل برسد.

انتظار می رود طی هفته آینده دیگر خبری از مشکلاتی که این چند وقت (به خصوص ایرانی ها) با آنها دست و پنجه نرم می کردند، نباشد.

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

آیا شما از آن دسته از پلیرهایی هستید که در اتصال به سرورهای بازی وارزون به مشکل می خوردید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود