نقدها و نمرات بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد | اوج، اوج، اوج

نمره بازی Cod: Modern Warfare در سایت Metacritic مشخص شد

0 404

متای Cod: Modern Warfare معلوم شد

نقدها و نمرات بازی Call of Duty: Modern Warfare: بالاخره بازی مورد انتظار  Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد و به همین بهانه نقدها و نمرات این بازی نیز منتشر شد. شخصا وقتی نظر وبسایت های معروف را راجع به بازی دیدم، بسیار بسیار خوشحال شدم، چرا که قرار بود بالاخره بعد از چندین سال یک Cod اصیل را تجربه کنیم، آن هم با داستان خارق العاده و حماسی و از همه مهمتر گیم پلی کاملا غنی و غیر تکراری (برخلاف سری های قبلی). باید قبول کنیم که صنعت گیم بسیار فرق کرده است و توقعات گیمرها نیز دچار تحولات عظیمی شده است، به طوری که دیگر سبک های قدیمی جواب نمی دهد. فارغ از اینها خوشبختانه اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) از این امتحان موفق بیرون آمدند.
در ادامه متای Cod: Modern Warfare را بخوانید.

نظر وبسایت های مختلف در رابطه با Call of Duty: Modern Warfare

در ادامه به بررسی برخی از نقدها از سایت های مختلف، به همراه نمره داده شده می پردازیم.

Digital Chumps

نمره داده شده: 92 از 100

Call of Duty: Modern Warfare بازگشت شکوهمندانه ای به این سری و فرانچایز دارد. در این نسخه ما با داستان خارق العاده، بخش چند نفره جذاب و علی الخصوص حالت Spec Ops روبرو هستیم. کسانی که علاقمند به جنگ های مدرن کوچک و بزرگ هستند، عاشق این نسخه می شوند.

Hobby Consolas

نمره داده شده: 90 از 100

Cod: Modern Warfare به خاطر روایت داستان جذاب و علی الخصوص جنجال برانگیز و بخش Multiplayer جذاب که روی همکاری کردن بازیکنان با یکدیگر و رقابت پایه ریزی شده است آن را تبدیل به یکی از برترین بازی های شوتر نسل هشتم تبدیل کرده است. البته بدون شک تغییر موتور بازی سازی از نقاط قوت Call of Duty: Modern Warfare محسوب می شود.

Hardcore Gamer

نمره داده شده: 90 از 100

Cod: Modern Warfare یک عنوان بسیار کامل است و عنوان Modern Warfare کاملا برازنده این عنوان است. خوشبختانه اینفینیتی وارد به جایگاه واقعی و درخشان خود بازگشته است. این حقیقت را بخش های مختلف بازی (از بخش داستانی گرفته تا بخش متنوع چند نفره) به خوبی اثبات می کنند.

PC Gamer

نمره داده شده: 80 از 100

علی رغم تمام ضعف ها و مشکلاتی که در بخش ها و جزئیات مختلف بازی وجود دارد، اما Call of Duty: Modern Warfare یکی از برترین عناوین این فرانچایز محسوب می شود و در آن هیچ شکی وجود ندارد.

GamesRadar

نمره داده شده: 80 از 100

Cod: Modern Warfare یک عنوان هیجان انگیز، دیوانه وار با اکشن بالا است که بدون شک ویژگی ها و استانداردهای جدیدی را به سبک بازی های شوتر اول شخص با محوریت سرعت و مهارت و سنگینی اضافه می کند.

نقدها و نمرات بازی Call of Duty: Modern Warfare در کنسول پلی استیشن 4 (PS4)

متای Cod: Modern Warfare در پلی استیشن 4 (PS4)
متای Cod: Modern Warfare در پلی استیشن 4 (PS4)

لازم به ذکر است هنوز نقدهای مربوط به این بازی در کنسول اکس باکس وان (XBOX ONE) و رایانه های شخصی (PC) ثبت نشده است و احتمال می رود متای Cod: Modern Warfare در چند ساعت آینده دچار تغییر مهمی نشود، به جز در بخش یوزراسکور – UserScore که توسط کاربران ثبت می شود.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید!

نظر شما نسبت به نقدها و نمرات بازی Call of Duty: Modern Warfare چیست؟
نظرات خود را نسبت به متای Cod: Modern Warfare با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود