همه چیز درباره بازی Call of Duty 2023 (تاریخ انتشار + داستان)

0 3,919

همانطور که میدانید فرنچایز ندای وظیفه از روزی که اولین نسخه آن منتشر شد به سرعت به یکی از محبوب ترین بازی ها از نظر گیمرها تبدیل شد . با نگاه به تعداد بازیکنان فعال چه در بخش های آنلاین کال آو دیوتی و چه در بخش های داستانی به راحتی میتوان دید که این فرنچایز در طول سال ها با عرضه نسخه های مختلف و با وجود فراز و نشیب های فراوان همچنان محبوبیت بسیار بالای خود را حفظ کرده است. طبیعی است که همیشه قبل از عرضه نسخه جدید چنین فرنچایز محبوبی اخبار و شایعات فراوانی در مورد کال او دیوتی جدید شکل بگیرد.کال او دیوتی جدید از این قاعده مستثنی نیست و اخبار شایعات زیادی در مورد آن در فضای وب در حال منتشر شدن است.در این پست هر آنچه که تا الان هر خبر شایعه و لیکی که در مورد نسخه جدید بازی Call of Duty که با اسم رمز ژوپیتر در حال توسعه است در اینترنت منتشر شده برای شما گردآوری کرده ایم. با ما همراه باشید.

در ادامه آخرین اخبار بازی کالاف دیوتی 2023 (Call of Duty 2023) را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

تاریخ انتشار Call of Duty 2023

کالاف دیوتی توانست در روز های اول انتشار Modern Warfare 2 و وارزون 2 شروعی طوفانی داشته باشد و بازیکنان از این بازی ها استقبال خوبی کردند. اما متاسفانه با گذشت چند ماه این محبوبیت کم شد و بسیاری از بازیکنان و استریمرها معتقد بودند که مدرن وارفار 2 و وارزون 2 چیز جدیدی برای ارائه ندارند و به همین علت چشم امید همه به نسخه بعدی کالاف دیوتی است . با وجود اینکه در ابتدای عرضه مدرن وارفر ۲ بسیاری از شایعات نشان میدادند که احتمالا اکتیویژن قصد دارد نسخه بعد کال او دیوتی را دو سال بعد از مدرن وارفار ۲ یعنی در سال ۲۰۲۴ عرضه کند اما شایعات جدید نشان میدهند که ظاهرا اکتیویژن نظر خود را عوض کرده است و قصد دارد نسخه جدید کال او دیوتی را امسال یعنی سال ۲۰۲۳ منتشر کند. با وجود اینکه نسخه جدید کال او دیوتی اسمی ندارد و تاریخ انتشار آن بطور رسمی اعلام نشده است اما با وجود اطلاعات لو رفته میتوان تا حد زیادی به انتشار بازی در سال ۲۰۲۳ امیدوار بود. همچنین بر اساس گفته های تام هندرسون میتوان انتظار داشت که نسخه جدید کال او دیوتی در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۳ منتشر شود. تام هندرسون یکی از شناخته شده ترین لیکر های صنعت گیم است که در سال های گذشته اطلاعات درست زیادی را در مورد تاریخ انتشار نسخه های کال او دیوتی لو داده است . همچنین با توجه به گفته های تام هندرسون میتوان انتظار داشت که مثل نسخه های قبلی کال او دیوتی شاهد بتا و دسترسی زود هنگام باشیم .

تاریخ انتشار بازی Call of Duty 2023
تاریخ انتشار بازی Call of Duty 2023

نسخه های آلفا بتا و دسترسی زود هنگام بخش داستانی بازی Call of Duty 2023

همچنین با توجه به گفته های تام هندرسون میتوان انتظار داشت که مثل نسخه های قبلی کال او دیوتی شاهد بتا و دسترسی زود هنگام به بخش داستانی باشیم که تاریخ های لو رفته به این شکل هستند :
Alpha (probably closed): 26. May – 2. June
Beta Weekend 1 (PS4/PS5): 6.-10. October 2023
Beta Weekend 2 (all platforms): 12.-16. October 2023
Campaign Early Access (all platforms): 2. November 2023

پلتفرم های مقصد کالاف دیوتی جدید

بر اساس شایعاتی که منتشر شده اند نسخه جدید کال او دیوتی مانند Modern Warfare 2 هم برای کنسول های نسل هشتم یعنی پلی استیشن ۴ و و اکس باکس وان و هم برای کنسول های نسل نهم یعنی پلی استیشن ۵ و اکس باکس سری اس و ایکس و همچنین پی سی عرضه خواهد شد. گرچه مایکروسافت پیش از این اعلام کرده بود که نسخه های آینده کال او دیوتی برای کنسول نینتندو سوییچ هم منتشر خواهد شد اما هنوز خبر و یا شایعه ای که این مورد را تایید کند در دست نیست .

کالاف دیوتی جدید (2023) برای چه پلتفرم ها و کنسول هایی منتشر خواهد شد؟
کالاف دیوتی جدید (2023) برای چه پلتفرم ها و کنسول هایی منتشر خواهد شد؟

کال او دیوتی جدید دی ال سی خواهد بود یا یک نسخه کامل؟

همانطور که گفته شد تا مدتی قبل به علت شایعاتی که منتشرشده بود تصور بر این بود که مدرن وارفار 2 یک چرخه دو ساله خواهد داشت و در سال ۲۰۲۳ تنها یک بسته الحاقی شامل مپ های جدید و محتوای داستانی برای آن منتشر میشود. اما با توجه به اطلاعاتی که از توسعه دهندگان بازی لو رفته است اکتیویژن تصمیم گرفته تا این بسته الحاقی را تبدیل به یک بازی کامل از سری مدرن وارفر کند .

محتوای کالاف دیوتی جدید

با وجود اینکه هنوز اطلاعات چندانی از محتوای احتمالی Call of Duty 2023 نداریم اما میتوان مطمین بود که این نسخه شامل مپ های جدید برای حالت چند نفره و همچنین یک حالت داستانی است . همچنین با توجه به اینکه حالت رنک در مدرن وارفر 2 معرفی شده است میتوان مطمئن بود که کالاف دیوتی جدید شامل حالت رنک خواهد بود.

داستان کالاف دیوتی 2023

شایعات مختلفی در مورد داستان احتمالی کال او دیوتی جدید منتشر شده اند. تعدادی از شایعات منتشر شده نشان میدهند که داستان کال او دیوتی جدید دنباله ای برای مدرن وارفار 2 خواهد بود با نام مدرن وارفار 3 عرضه می شود .
تعدادی دیگر از شایعات نشان میدهند که داستان Call of Duty 2023 بصورت یک اسپین آف حول محور شخصیت محبوب گوست خواهد بود و قرار است بازیکنان بیشتر با بک گراند شخصیتی گوست آشنا شوند.

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

از کال آف دیوتی 2023 (Call of Duty 2023) که هنوز نام آن مشخص نیست چه انتظاراتی دارید؟

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود