اپیک گیمز اکانت فورتنایت افراد زیر 18 سال را مسدود کرد! + (راه حل)

0 361

دوباره اینجا هستیم تا خبر مسخره بازی جدید اپیک گیمز (Epic Games) را با شما عزیزان اعلام کنیم. در جدیدترین خبر یا بهتر است بگوییم خبر، اپیک گیمز اکانت فورتنایت (Fortnite) افرادی را که تاریخ تولد اکانت خود را کمتر از 18 سال وارد کرده اند، بن می کند. البته این امر بیشتر در افراد زیر 15 سال دیده شده است، چون همانطور که می دانید اپیک گیمز از استوری های سختگیر در جهان محسوب می شود و به حقوق کودکان و رده بندی سنی به شدت پایبند است.

اصلا دلیل این اتفاق چیست و چرا اپیک گیمز این کار را انجام می دهد؟
پاسخ در ادامه قرار گرفته است؛ لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

دلیل مسدود شدن حساب کاربری گیمرهای زیر 18 سال در فورتنایت چیست؟ آیا راه حلی دارد؟

دلیل: همانطور که گفته شد اپیک گیمز به رده بندی سنی در فروشگاه خود اهمیت زیادی می دهد. همچنین یک سری از کودکان بدون اجازه خانواده خود، از کارت های بانکی جهت خرید ویباکس، بتل پس و پک های دلاری استفاده می کردند. این کار برای این است که کودکان بدون اجازه خانواده خود، اقدام به خرید نکنند. به طور مثال اگر شما 14 سال دارید، از شما پاسپورت احراز هویت (پدر یا مادر) می خواهند که چنین چیزی برای ایرانی ها امکان پذیر نمی باشد، به همین دلیل اگر مدارک حساب کاربری و هویتی پدر یا مادر خود را ارسال نکنید، فعالیت اکانت شما مشکوک تلقی می شود و ممکن است اکانت شما این اکتیو (Inactive) شود.

همچنین در اقدامی دیگر، خیلی از اسکین ها، برای افراد زیر 18 سال قفل شده است، چرا که خشونت وار تلقی شده اند! به حق چیزهای …

پس فقط کافیست از طریق سایت اپیک گیمز، تاریخ تولد اکانت فورتنایت را مثبت 18 سال قرار دهید.

 

 

 

 

 

 

 

خرید بتل پس فورتنایت یا خرید ویباکس فورتنایت یا خرید کرو پک فورتنایت و سایر محصولات فورتنایت از فروشگاه پلی مگ روی متن های رنگی کلیک کنید

در صورتی که می خواهید آیتم و محصولات FORTNITE را بخرید و نیاز به کمک دارید با شماره موبایل 09909575473 (پشتیبانی فروشگاه پلی مگ) در واتساپ، تلگرام یا تماس تلفنی در ارتباط باشید!

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع به بن شدن افرادی که سن اکانت اپیک گیمز خود را پایین 18 سال در فورتنایت زده اند چیست؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

 

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود