باگ های بازی Assassins Creed: Valhalla رفع شدند [آخرین آپدیت]

0 181

امکان ندارد که عنوانی از اساسینز کرید (Assassins Creed) منتشر شود، اما انتشار آن همراه با باگ و مشکلات فنی همراه نباشد. در واقع حتی در نسخه هایی که موفق بوده اند نیز چنین چیزی وجود داشته است، نمونه اش باگ های بازی اساسینز کرید والاهالا (Assassins Creed: Valhalla) که به واسطه عملکرد این نسخه، آنطور که باید و شاید مثل نسخه های پیشین به مشکلات فنی و باگ های آن پرداخته نشد. به هرحال در تازه ترین اخبار منتشر شده در رابطه با این بازی، آخرین آپدیت این بازی منتشر شد و دیگر بعد از این آپدیت، شاهد بروزرسانی دیگری نخواهیم بود و طبق گفته های شرکت یوبیسافت (Ubisoft)، این بروزرسانی به شدت ویژه است و تمام مشکلات فنی بازی AC Valhalla را رفع کرده است.

در ادامه جزئیات بیشتری از آخرین آپدیت بازی Assassins Creed: Valhalla را تقدیم شما عزیزان خواهیم کرد. لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

جزئیات خلاصه شده از آخرین بروزرسانی اساسینز کرید والهالا و محوریت آن

این بروزرسانی که تحت عنوان 1.7.0 شناخته می شود، مدتی قبل برای رایانه های شخصی (PC) و کنسول های نسل هشتمی و نهمی ارائه گردید. به صورت کلی هر مشکلی که در بازی گزارش شده بود، در این بروزرسانی حل شده است و دیگر خبری از آپدیت ها و مشکلات فنی آزاردهنده در بازی Assassins Creed: Valhalla نخواهد بود و انصافا شرکت یوبیسافت در بحث ارائه محتوا برای این نسخه و حل مشکلات فنی، بسیار خارق العاده عمل کرده است.
این درحالیست که کمپانی Ubisoft در ایران و کشورهای خارجی، با نام یوبی باگ شناخته می شود و شاید بتوان گفت عملکرد فوق العاده این شرکت در این بازی، باعث شده باشد تا دهان منتقدین بسته شود!

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع به آخرین آپدیت بازی اساسینز کرید والهالا (Assassins Creed: Valhalla) و رفع شدن تمامی باگ های بازی چیست؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود