مود سوم شخص بازی Apex Legends به بازی اضافه شد

Apex Legends را در حالت سوم شخص تجربه کنید (به مدت محدود)

2 878

حالت Third-Person Mode ایپکس لجندز را هم اکنون تجربه کنید؛

مود سوم شخص بازی Apex Legends اضافه شد: تا قبل از شروع Season 2 بازی ایپکس لجند، این بازی و علی الخصوص استودیو ریسپاون (Respawn) متهم به تنبل بودن، از لحاظ گسترش محتوا بودند. اما بعد از Season 3 اوضاع کمی فرق کرد و ما شاهد مودهای مختلف و نسبتا متنوع بودیم. البته هنوز هم فقدان کمبود محتوا حس می شود، به طور مثال هنوز که هنوزه، این عنوان حالت تک نفره و دو نفره را به بازی خود اضافه نکرده است. البته بی انصافیست اگر جذاب بودن این بازی را کتمان کنیم و در در بزرگ ترین رویداد گیم، یعنی گیم آواردز (The Game Awards 2019) توانست جایزه برترین بازی آنلاین سال 2019 را از آن خود کند.
در ادامه جزئیات بیشتر از حالت Third-Person Mode ایپکس لجندز را بخوانید.

توضیحاتی راجع به ایونت The Grand Soirée

لازم به ذکر است این ایونت قرار است به مدت محدود برگزار شود و نکته جالب قضیه اینجاست که هر چند روز یکبار، حالت جدیدی به بازی Apex Legends اضافه می شود و مود سوم شخص (Third Person Mode) نیز جزو همین رویداد است و احتمالا طی دو الی سه روز آینده از بازی به طور کلی حذف شود و حالت جدیدی به بازی اضافه شود. ریسپاون (Respawn) در صفحه اجتماعی رسمی خود قول داده است تا بازیکنان با مودهای بیهوده روبرو نباشند و از آن ها لذت ببرند. لازم به ذکر است با انجام مودها و حالت های ایونت The Grand Soiree می توانید جوایز متنوع، از XP گرفته تا اسکین لجندها و گان ها، برنده شوید.
حواستان باشد تا همه چلنج ها را انجام دهید.

استقبال زیاد بازیکنان از مود سوم شخص بازی Apex Legends

از دیشب که این مود جذاب به بازی Apex Legends اضافه شده است، طرفداران در صفحات اجتماعی ریسپاون (Respawn) از این استودیو تشکر کرده اند و خواستار این شده اند تا این حالت برای همیشه به بازی اضافه شود. البته احتمال کمی وجود دارد تا ریسپاون به خواسته طرفداران عمل کند، چرا که در گذشته برای مودهای مختلف (به مناسب ایونت ها) به خواسته طرفداران عمل نکرد.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید!

نظر شما نسبت به حالت Third-Person Mode ایپکس لجندز چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

2 دیدگاه
  1. امین کاشی می گوید

    از نظر من apex legends یه بازی بی نظیر و بی نقص هست
    و اگر سوم شخص شود و برای همیشه یه بازی سوم شخص بماند واقعا استقبال خیلی زیادی میشه و از جمله برای تازه کاران بازی راحت تر میشه

    1. admin می گوید

      سلام امین جان، این خبر قدیمی هست و ایونت مربوط به اتمام رسیده

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود