نامزدهای اسکار 2020 در بخش های مختلف مشخص شدند

معرفی تمامی نامزدهای مراسم اسکار 2020 - پلی مگ

60

معرفی تمامی نامزدهای مراسم اسکار 2020

معرفی نامزدهای اسکار 2020: مدت زمان زیادی از برگزاری و اعلام برندگان مراسم گلدن گلوب 2020 (Golden Globe) نمیگذرد. اگر مراسم سال های گذشته اسکار (Oscar) را دنبال کرده باشید، حتما می دانید که خیلی از جوایز به دلایل سیاسی داده می شد و یا در خیلی از موارد حتی برندگان قطعی حذف می شدند. فارغ از اینها، نمی توانیم توجهی که از سرتاسر جهان روی این مراسم است را نادیده بگیریم و به هرحال معتبرترین جایزه در دنیای سینما محسوب می شود.
در ادامه با وبسایت پلی مگ، در معرفی تمامی نامزدهای مراسم اسکار 2020 همراه باشید.

نامزدهای اسکار 2020 چه کسانی هستند؟

معرفی نامزدهای Oscar 2020 در بخش های مختلف

در ادامه قصد داریم به معرفی تمامی نامزدهای مراسم اسکار 2020 (Oscar 2020) در تمامی بخش ها بپردازیم.
با وبسایت پلی مگ همراه باشید.

بهترین فیلم سینمایی

  • 1917 (Universal)
  • Ford v Ferrari (Fox)
  • The Irishman (Netflix)
  • Jojo Rabbit (Fox Searchlight)
  • Joker (Warner Bros.)
  • Little Women (Sony)
  • Marriage Story (Netflix)
  • Once Upon a Time in Hollywood (Sony)
  • Parasite (Neon)

بهترین کارگردان

  • Bong Joon Ho (Parasite)
  • Sam Mendes (1917)
  • Todd Phillips (Joker)
  • Martin Scorsese (The Irishman)
  • Quentin Tarantino (Once Upon a Time in Hollywood)

بهترین بازیگر مرد

  • Antonio Banderas (Pain and Glory)
  • Leonardo DiCaprio (Once Upon a Time in Hollywood)
  • Adam Driver (Marriage Story)
  • Joaquin Phoenix (Joker)
  • Jonathan Pryce (The Two Popes)

بهترین بازیگر زن

  • Cynthia Erivo (Harriet)
  • Scarlett Johansson (Marriage Story)
  • Saoirse Ronan (Little Women)
  • Charlize Theron (Bombshell)
  • Renée Zellweger (Judy)

بهترین بازیگر مرد مکمل

  • Tom Hanks (A Beautiful Day in the Neighborhood)
  • Anthony Hopkins (The Two Popes)
  • Al Pacino (The Irishman)
  • Joe Pesci (The Irishman)
  • Brad Pitt (Once Upon a Time in Hollywood)

بهترین بازیگر زن مکمل

  • Kathy Bates (Richard Jewell)
  • Laura Dern (Marriage Story)
  • Scarlett Johansson (Jojo Rabbit)
  • Florence Pugh (Little Women)
  • Margot Robbie (Bombshell)

بهترین فیلمنامه اقتباسی

  • The Irishman (Steven Zaillian)
  • Jojo Rabbit (Taika Waititi)
  • Joker (Todd Phillips & Scott Silver)
  • Little Women (Greta Gerwig)
  • The Two Popes (Anthony McCarten)

بهترین فیلمنامه اورجینال

  • 1917 (Sam Mendes & Krysty Wilson-Cairns)
  • Knives Out (Rian Johnson)
  • Marriage Story (Noah Baumbach)
  • Once Upon a Time in Hollywood (Quentin Tarantino)
  • Parasite (Bong Joon Ho & Jin Won Han)

بهترین انیمیشن

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World (Dreamworks)
  • I Lost My Body (Netflix)
  • Klaus (Netflix)
  • Missing Link (United Artists Releasing)
  • Toy Story 4 (Pixar)

بهترین فیلم خارجی زبان

  • Corpus Christi (Poland)
  • Honeyland (North Macedonia)
  • Les Miserables (France)
  • Pain and Glory (Spain)
  • Parasite (South Korea)

بهترین مستند

  • American Factory (Netflix)
  • The Cave (National Geographic)
  • The Edge of Democracy (Netflix)
  • For Sama (PBS)
  • Honeyland (Neon)

بهترین سینماتوگرافی

  • 1917 (Roger Deakins)
  • The Irishman (Rodrigo Prieto)
  • Joker (Lawrence Sher)
  • The Lighthouse (Jarin Blaschke)
  • Once Upon a Time in Hollywood (Robert Richardson)

بهترین طراحی لباس

  • Jojo Rabbit
  • Once Upon a Time in Hollywood
  • The Irishman
  • Joker
  • Little Women

بهترین تدوین

  • Ford v Ferrari (Andrew Buckland & Michael McCusker)
  • The Irishman (Thelma Schoonmaker)
  • Jojo Rabbit (Tom Eagles)
  • Joker (Jeff Groth)
  • Parasite (Jinmo Yang)

بهترین گریم و آرایش

  • 1917
  • Bombshell
  • Joker
  • Judy
  • Maleficent: Mistress of Evil

بهترین موسیقی

  • 1917 (Thomas Newman)
  • Joker (Hildur Guðnadóttir)
  • Little Women (Alexandre Desplat)
  • Marriage Story (Randy Newman)
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

بهترین ترانه

  • “I Can’t Let You Throw Yourself Away” (Toy Story 4) — Randy Newman
  • “(I’m Gonna) Love Me Again” (Rocketman) — Elton John & Bernie Taupin
  • “I’m Standing With You” (Breakthrough) — Diane Warren
  • “Into the Unknown” (Frozen 2) — Robert Lopez & Kristen Anderson-Lopez
  • “Stand Up” (Harriet) — Joshuah Brian Campbell & Cynthia Erivo

بهترین طراحی صحنه

  • 1917
  • The Irishman
  • Jojo Rabbit
  • Once Upon a Time in Hollywood
  • Parasite

بهترین ویرایش صدا

  • 1917
  • Ford v Ferrari
  • Joker
  • Once Upon a Time in Hollywood
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

بهترین میکس صدا

  • 1917
  • Ad Astra
  • Ford v Ferrari
  • Joker
  • Once Upon a Time in Hollywood 

بهترین جلوه های ویژه

  • 1917
  • Avengers: Endgame
  • The Irishman
  • The Lion King
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

بهترین مستند کوتاه

  • In the Absence
  • Learning to Skateboard in a Warzone (If You’re a Girl)
  • Life Overtakes Me
  • St. Louis Superman
  • Walk Run Cha-Cha

بهترین انیمیشن کوتاه

  • Dcera (Daughter)
  • Hair Love
  • Kitbull
  • Memorable
  • Sister

بهترین فیلم کوتاه

  • Brotherhood
  • Nefta Football Club
  • The Neighbors’ Window
  • Saria
  • A Sister

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ خبردار شوید:

لازم به ذکر است این مقاله تنها به معرفی تمامی نامزدهای مراسم اسکار 2020 پرداخته است و زمانی که برندگان معرفی شوند، در پستی جداگانه به معرفی برندگان خواهیم پرداخت.
نظر شما نسبت به نامزدهای اسکار 2020 چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود