بازگشت EA به استیم | آیا الکترونیک آرتز سر عقل آمده است؟!

نظر شما نسبت به همکاری دوباره این دو شرکت چیست؟!

0 211

همکاری دوباره الکترونیک آرتز و Steam

بازگشت EA به استیم: در سالیان اخیر ما شاهد افت بسیار بزرگی در صنعت گیم بوده ایم و خیلی از شرکت ها به جای اینکه در درجه اول مشتری مدار باشند و رضایت کاربر برایشان از هر چیز دیگر بیشتر اهمیت داشته باشد، پول پرست بوده اند. نمونه بارز آن شرکت الکترونیک آرتز (EA) که با سیاست های جدید خود (با مدیران جدید)، تمام خاطرات خوش گیمرهای قدیمی، از این شرکت را نابود کرد. به طور مثال بازی FIFA 20 را مثال می زنم که با باگ های بسیار عجیب خود و کمترین تغییر نسبت به نسخه قبلی، روانه بازار شد و انتقادات فراوانی را از سوی جامعه گیمر و منتقد دریافت کرد. اشتباهات EA به همینجا ختم نمی شود و همانطور که می دانید چند سال قبل از استیم جدا شد و …
جزئیات بیشتر از همکاری دوباره الکترونیک آرتز و Steam را در ادامه بخوانید.

EA از اقدام خود، مبنی بر ترک استیم ناراحت است

علی رغم اینکه چندین سال از اقدام شرکت الکترونیک آرتز، مبنی بر ترک Steam می گذرد و الکترونیک آرتز حالا کاملا مستقل شده است، اما ضررهای جبران ناپذیری به این شرکت وارد شده است. این را می توان از میزان فروش بازی های این شرکت در استور اختصاصی خود فهمید. به نظر می رسد که این شرکت سر عقل آمده باشد و دوباره همکاری خود را در پلتفرم PC با استیم از سر بگیرد.
البته هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

آیا خبر بازگشت EA به استیم صحت دارد؟

لازم به ذکر است هنوز هیچ خبر رسمی از سوی EA یا Steam منتشر نشده است، بلکه این شایعات پس از انتشار یک ویدیوی 9 ثانیه ای در صفحه رسمی الکترونیک آرتز شروع شد. در این ویدیو ما یک لیوان را با آرم EA تماشا می کنیم که از آن بخار خارج می شود که خیلی از خبرنگاران آن را به استیم نسبت داده اند.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید!

نظر شما نسبت به بازگشت EA به استیم چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود