آیا بازی Death Stranding 2 ساخته می شود؟

66

با قاطعیت می توان گفت بازی دث استرندینگ (Death Stranding) ساخته نابعه صنعت گیم، یعنی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) جزو پنج عنوان هایپ (تا قبل از عرضه) در یک دهه اخیر محسوب می شود. این را می توان از تعداد توییت ها و صحبت های رسانه های گیمینگ قبل از عرضه متوجه شد. فارغ از اینها با توجه به اینکه این بازی، پایه گذار سبک جدیدی بود، منتقدین و طرفداران بسیار سرسختی پیدا کرد و به نوعی می توان گفت حد وسطی در رابطه با این بازی وجود ندارد. به احتمال بسیار زیاد شمایی که درحال خواندن این خبر «آیا بازی Death Stranding 2 ساخته می شود؟» از طرفداران این بازی هستید و امروز قصد داریم تا به صورت خیلی خلاصه با توجه به آخرین شایعات و مصاحبه های موجود در رسانه های گیمینگ بین المللی، به این سوال شما پاسخ دهیم.

لطفا تا انتها با سایت پلی مگ همراه باشید، چرا که می خواهیم ببینیم ساخته شدن دث استرندینگ 2 تایید شده است یا خیر.

هیدئو کوجیما به فکر ساخت دث استرندینگ 2 می باشد (رسمی)

شاید برایتان جالب باشد که بدانید خود سازنده بازی یعنی هیدئو کوجیما در هیچ کجا مصاحبه ای در رابطه با ساخته شدن نسخه دوم این بازی نداشته است و چیزی که درحال حاضر می دانیم و به نوعی تایید شده است، طبق مصاحبه نورمن ریداس، گوینده و بازیگر سم بریج، شخصیت اصلی بازی دث استرندینگ (Death Stranding) است. وی مدتی قبل در مصاحبه ای که با یک رسانه برزیلی انجام داده بود و در سوال اینکه آیا برنامه ای جهت ساخته شدن Death Stranding 2 وجود دارد یا خیر اینگونه پاسخ داد: «ما تو فکر ساخت دث استرندینگ 2 هستیم و نمیدونم دقیقا چه اتفاقی میفته، اما درحال مذاکره در اینباره هستیم».

توجه داشته باشید که این به معنای آن است که تیم بازی سازی هیدئو کوجیما قصد بسیار جدی جهت ساخت نسخه دوم این بازی دارد، به طوریکه مذاکرات را از همین حالا شروع کرده اند.
همچنین زمان عرضه نسخه اول دث استرندینگ، مدیر سونی (Sony) شدیدا واکنش مثبتی از خود نشان داد و شایعاتی وجود دارند در رابطه با اینکه نسخه دوم دیگر برای پی سی (PC) عرضه نخواهد شد و یا اگر هم عرضه شود، حداقل تا 2.5 سال اول از عرضه بازی منتشر نمی شود.

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به Death Stranding 2 چیست؟
در صورت ساخته شدن دث استرندینگ جدید آیا از ان استقبال می کنید؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاه ها بسته شده اند اما trackbacks و پینگ بک فعال هستند.