نقدها و نمرات بازی Blair Witch منتشر شد ؛ ترس و وحشت در مکانی دور افتاده

متای بازی Blair Witch مشخص شد

306

متای بازی Blair Witch معلوم شد

نقدها و نمرات بازی Blair Witch: متاسفانه ژانر ترس و وحشت بازی های ویدیویی از آن دسته از ژانرهاییست که نیاز دارد جان تازه ای بگیرد، چرا که ما در سالیان اخیر از هر ده بازی، تنها شاهد یک بازی درست و حسابی  بوده ایم، البته منظورم به این معنا که تمام بازی های منتشر شده در سالیان اخیر بد بوده اند نیست، بلکه می گویم اگر بازی خوبی هم منتشر شد، در مقایسه با ژانرهای دیگر دارای کاستی های فراوانی بوده است و این قاعده برای بازی Blair Witch نیز، مستثنی نیست. در تازه ترین خبر از بازی Blair Witch، ما شاهد منتشر شدن نمرات این بازی، برای کنسول XBOX ONE و رایانه های شخصی (PC) بودیم.
در ادامه به بررسی متای بازی Blair Witch خواهیم پرداخت.

نمرات و نقدهای منتقدان در رابطه با بازی Blair Witch

God is A Geek

90 از 100

بازی Blair Witch همان احساسی را به شما منتقل می کند که حین تماشای فیلم آن در سینما داشتید، دقیقا همان اندازه استرس و وحشت. پیشنهاد می کنم تمامی طرفداران ژانر ترس و وحشت بازی Blair Witch را تجربه کنند.

Areajugones

82 از 100

استودیو Bloober Team تمام سعی خود را برای ساخت یک بازی ترسناک گذاشته بود که در این کار موفق شد. Bloober Team به خوبی به فیلم مورد اقتباس قرار داده شده وفادار بود و این را می توان از داستان بازی فهمید. مکانیک، طراحی و المان های بازی چیزهای جدیدی در ژانر بازی های ترسناک هستند.

GameStar

73 از 100

Blair Witch تا پایان بازی واقعا ترسناک است و همه چیز خوب پیش می رود، اما اواخر داستان بازی بسیار افت می کند.

Game Rant

70 از 100

اگرچه کیفیت بازی همانند فیلم آن نیست، اما Blair Witch  یک بازی با صداگذاری، داستان و گرافیک نسبتا خوب است و بهترین گزینه پس از فیلم اصلی است و بدون شک ارزش تجربه کردن را برای طرفداران دارد.

Gamesradar

60 از 100

Blair Witch یک بازی ترسناک روانشناختی خوب است، اما باگ های پرتعداد همه چیز را خراب کرده است.

نقدها و نمرات بازی Blair Witch در رایانه های شخصی (PC)

متای بازی Blair Witch در رایانه های شخصی (PC)
متای بازی Blair Witch در رایانه های شخصی (PC)

نقدها و نمرات بازی Blair Witch در کنسول XBOX ONE

متای بازی Blair Witch در کنسول XBOX ONE
متای بازی Blair Witch در کنسول XBOX ONE

لازم به ذکر است متای بازی Blair Witch ممکن است بروز شود و طبیعتا شاهد تغییراتی در نمرات بازی باشیم، متای بازی Blair Witch که در این خبر گفته شده، مال ساعتیست که این خبر نوشته شده است.
لذت حتما خودتان نمرات را چک کنید و اگر تغییرات بزرگی در متای بازی Blair Witch دیدید، حتما به ما اطلاع دهید و به اشراک بگذارید.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ با خبر شوید:

با توجه به نقدها و نمرات بازی Blair Witch معلوم است که این بازی در رایانه های شخصی (PC) خوب بهینه سازی نشده است و این را می توان از نمره User Score و نقدهای آن ها فهمید و دلیل اصلی پایین شدن
متای بازی Blair Witch در PC دقیقا همین است.
هنوز معلوم نیست که بازی Blair Witch برای کنسول پلی استیشن 4 (PS4) منتشر می شود یا خیر.

نظر شما نسبت به نقدها و نمرات بازی Blair Witch چیست؟

منبع: پلی مگ

دیدگاه ها بسته اند