تاخیر در انتشار بازی XIII REMAKE | این بازی چه زمانی عرضه می شود؟

خبر بد به گیمرها، بازی XIII REMAKE تا آخر سال 2019 عرضه نمی شود!

0 107

بازی XIII REMAKE تاخیر خورد

تاخیر در انتشار بازی XIII REMAKE: همین چند ماه پیش بود، کسانی که بازسازی بازی قدیمی و کلاسیک XII را برعهده داشتند، خبر از انتشار این بازی در ماه آوریل سال 2019 دادند. این خبر بسیار هیجان انگیز و علی الخصوص ناگهانی بود، چرا که نسخه اصلی بازی در سال 2002-2003 برای کنسول های PS2 و XBOX CLASSIC و رایانه های شخصی (PC) منتشر شده بود و بازسازی بازی که 17 سال از انتشار آن می گذرد، طبعا بسیار جالب است. به هرحال بنا به دلایلی این بازی در سال 2019 ساخته نمی شود و برای سال بعد موکول شده است و در ادامه قصد داریم به دلایل اینکه چرا بازی XIII REMAKE تاخیر خورد بپردازیم.
با ما تا انتهای این خبر همراه باشید.

توضیحاتی در رابطه با بازی XIII REMAKEe

چند وقت قبل در خبری به طور مفصل در رابطه با این بازی کلاسیک (از داستان گرفته تا گیم پلی) صحبت کردیم و امروز هم مروری با هم روی این بازی می کنیم. همانطور که گفتم، بازی XIII در سال 2003 برای کنسول های نسل پنجمی منتشر شد و توانست با بازخوردهای خارق العاده ای روبرو شود، چرا که در آن زمان کمتر بازی با این گرافیک و داستان وجود داشت و لازم به ذکر است توسعه این بازی برعهده یوبیسافت پاریس بود.
در ادامه به دلایل تاخیر این بازی می پردازیم.

دلیل تاخیر در انتشار بازی XIII REMAKE چیست؟

طبیعتا هر بازی که تاخیر می خورد، دلایل مختص به خودش را دارد و بازی XIII REMAKE هم از این قاعده مستثنی نیست. طبق گفته رئیس بخش بازسازی این بازی، بازی هنوز به طور کامل بازسازی نشده است و متاسفانه طرفداران انتظار اینکه این بازی تا قبل از اتمام سال جاری به اتمام برسد و منتشر شود را نداشته باشند. البته وی در رابطه با تاریخ انتشار دقیق بازی هیچ صحبتی نکرد، اما به نظر می رسد در سال 2020 قطعا ساخت این بازی به پایان برسد و کلاسیک گیمرها از تجربه دوباره آن با گرافیک جدید و المان های امروزی لذت ببرند.
باز هم تاکید می کنم که تاریخ انتشار دقیقی برای بازی در نظر گرفته نشده است.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

آیا بازی XIII را به خاطر می آورید؟
نظر شما نسبت به تاخیر این بازی چیست؟
خوشحال می شویم دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود