رکورد فروش Xbox Series X/S در عرض 24 ساعت | بهترین شروع مایکروسافت

0 141

قرار بود بازی Halo Infinite به همراه دو کنسول Xbox Series X و Xbox Series S به بازار جهانی عرضه شود، اما انتشار بازی هیلو به دلایلی تا سال 2021 به عقب افتاد. با این حال، دو کنسول ایکس‌باکس سری X و ایکس‌باکس سری S توانستند شروع بسیاری خوبی داشته باشد. به گفته رئیس ایکس‌باکس، فیل اسپنسر (Phil Spencer)، بیشتر دستگاه‌های این دو سری نسبت به دیگر کنسول‌های ایکس‌باکس توانستند در عرض 24 ساعت اول، به فروش خوبی برسند. با سایت پلی مگ همراه باشد تا از جزئیات کنسول‌های جدید Xbox با خبر شوید.

نظر فیل اسپنسر به عنوان رئیس ایکس‌ باکس

از همه شما ممنون هستم که از انتشار بزرگ‌ترین نسخه ایکس‌باکس در کل تاریخ این کمپانی حمایت می‌کنید. کنسول ایکس‌ باکس سری X و ایکس‌ باکس سری S توانستند در عرض 24 ساعت، در بیشتر کشورها به فروش برسند. این فروش در عرض 24 ساعت حتی از کنسول‌ های قبلی ایکس‌باکس نیز بیشتر بوده است. ما در حال حاضر با خرده‌فروشی‌ها ارتباط داریم تا بتوانیم در سریع‌ترین حد ممکن تجهیزات و کنسول خود را در دسترس عموم قرار دهیم. با این استقبال از کنسول Xbox Series S و Xbox Series X، شما به ما نشان دادید که قدرت ارتباطی شما با ما بیش از هر زمان دیگری مهم است.

فیل اسپنسر (XboxP3) در 12 نوامبر 2020 (22 آبان 1399)

نظر دنیل احمد

دنیل احمد (Daniel Ahmad) به عنوان یک تحلیلگر به این اشاره می‌کند، با اینکه بیش از 1 میلیون دستگاه از سری کنسول‌ های جدید Xbox Series X و Xbox Series S به فروش رسیده، اما تعداد دقیق آن‌ها مشخص نیست. او در ادامه در توئیتی می‌نویسد:

کنسول قبلی کمپانی ایکس‌باکس که توانسته بود در 13 بازار بزرگ دنیا و در عرض 24 ساعت به بیش از یک میلیون نسخه فروش برسد، کنسول Xbox One بوده است. حالا بیایم فرض کنیم که با توجه به در اختیار داشتن 37 بازار بزرگ در سراسر دنیا، تعجیب‌آور نیست که کنسول سری X و کنسول سری اس این پتانسیل را داشته باشند که بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته باشند.

امیدوارم مایکروسافت داده‌های هارد را در سایت زیر به اشتراک بگذارد.

Https://t.co/tWxxxkZNEH

دنیل احمد (@ZhugeEX) در 12 نوامبر 2020 (22 آبان 1399)

نظر اسپنسر درباره فروش این دو کنسول

اسپنسر گفت که این دو کنسول بیش از هر زمان دیگر توانستند در بیشتر کشورها به فروش برسند. مایکروسافت برای فروش کنسول Xbox One روش تناوبی را درپی گرفته بود، اما اکنون برای فروش کنسول ایکس‌باکس S و کنسول ایکس‌باکس S به فروش همزمان روی آورده است. به زودی قرار است کنسول‌های زیادی در دسترس همگان قرار بگیرد، بنابراین این فرصت را دارید که تا در کریسمس یکی از این کنسول‌ها را خریداری کنید یا حتی از کسی هدیه بگیرید.

عقب ماندن PS5 از Xbox

کنسول ایکس‌باکس سری X و کنسول ایکس‌باکس سری S، دو روز قبل از انتشار کنسول رقیب‌شان یعنی کنسول PS5، با شکستن رکورد فروش بیش از یک میلیون دستگاه در عرض 24 ساعت، آن هم در این اوضاع همه‌گیری بیماری کرونا، توانستند با رقیب‌شان رقابت کنند و به موفقیتی دست پیدا کند. این رویه را می‌توانیم در سال‌های قبل هم ببنیم که کنسول Xbox 360 به عنوان تنها کنسول نسل بعدی در سال 2005 منتشر شد، با اینکه کنسول PS3 و Wii تا سال 2006 هنوز وارد بازار نشده بودند.

خرید کنسول

اگر هنوز هم به دنبال خرید کنسول Xbox Series X هستید، می‌توانید به قسمت Xbox Series X order guide سایت ایکس‌ باکس مراجعه کنید و ویژگی‌های آن را مرور کنید تا بررسی کنید که کنسول Xbox Series X یا کنسول Xbox Series S را بخرید.

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به عملکرد مایکروسافت در آغاز نسل نهم کنسول های بازی های ویدیویی چیست؟

منبع: سایت پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود