تاریخ انتشار بازی WWE 2k20 مشخص شد + تریلر گیم پلی

زمان عرضه WWE 2k20 تعیین شد؛

0 11,816

زمان عرضه WWE 2k20 با تریلر گیم پلی تبلیغاتی مشخص شد

تاریخ انتشار بازی WWE 2k20: همین 3-4 روز قبل بود که در سایت پلی مگ، اولین تصاویر بازی WWE 2k20 را که توسط 2K Games منتشر شده بود، به نمایش گذاشتیم و قرار بر این شد در هفته جاری، اطلاعات بیشتری از این بازی مورد انتظار (مثل تاریخ انتشار و ویژگی ها) منتشر شود. امروز این اتفاق افتاد و ضمن اعلام زمان عرضه این بازی، تریلر گیم پلی بازی WWE 2k20 هم منتشر شد، البته از این 1 دقیقه تریلر گیم پلی ما شاهد 50 ثانیه به صورت معرفی گونه هستیم.
در ادامه به جزئیات جدید این بازی (زمان عرضه WWE 2k20 و تریلر آن) می پردازیم.

تریلر گیم پلی بازی WWE 2k20

این ویدیو بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و طبیعتا در روزهای آینده ویدیوهای کامل تری منشر می شود.
در ادامه به توضیحاتی در رابطه با این ویدیو می پردازیم.

در تریلر گیم پلی چه چیزی را مشاهده می کنیم؟

اول از همه ما گروهی از ستاره های کشتی کج کار سال های نه چندان دور را می بینیم که به نظر می رسد در یک مهمانی حضور دارند و ناگهان ستاره کشتی کج کاران زنان، یعنی بکی لینچ را مشاهده می کنیم که با حضور ناگهانی خود همه را شوکه می کند و پس از گفت و گوی کوتاهی که با یکی از کشتی کج کاران مرد دارد، به مدت 10 ثانیه بخش هایی از WWE 2k20 را مشاهده می کنیم، از مبارزات گرفته تا …
در آخر هم زمان عرضه WWE 2k20 نمایش داده می شود.
به نظر می رسد در WWE 2k20 توجه بیشتری به کشتی کج زنان نسبت به قبل شده است.
در ادامه زمان عرضه بازی WWE 2k20 را خواهیم گفت؛

تاریخ انتشار بازی WWE 2k20 و جزئیات بیشتر

درحالی که خود 2K Games دو روز قبل اعلام کرد که جزئیات این بازی در هفته های آتی اعلام خواهد شد و بازی تاخیر خورده است، اما چند ساعت پیش شاهد اعلام جزئیات بسیار زیادی همزمان با رونمایی از این تریلر گیم پلی تبلیغاتی بودیم. لازم به ذکر است بازی در 22 اکتبر  (29 مهر 98) برای کنسول های PS4، XBOX ONE و همچنین رایانه های شخصی (PC) منتشر خواهد شد. همچنین علاقمندان به بازی WWE 2k20 می توانند این بازی را پیش خرید کنند و از امتیازات نسخه‌ی پیش خرید شده بهره مند شوند.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

زمان عرضه WWE 2k20 هم مشخص شد و علاقمندان به این بازی مهیج می توانند این بازی را پیش خرید کنند و از برخی مزایای آن بهره مند شوند. نظر شما نسبت به تاریخ انتشار بازی WWE 2k20 و این خبر چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود