زمان به پایان رسیدن Season 11 بازی فورتنایت مشخص شد

فصل اول چپتر دوم Fortnite چه زمانی به اتمام می رسد؟

4 856

تاریخ اتمام Chapter 2: Season 1 بازی Fortnite معلوم شد

زمان به پایان رسیدن Season 11 بازی فورتنایت: تقریبا می توان گفت به دلیل روز شکرگذاری و عید کریسمس، فصل اول Chapter 2 (فصل یازدهم) فورتنایت طولانی شده است. علی رغم جذابیت ها و جوایزی که اپیک گیمز برای این Season در نظر گرفته است، اما تاریخ اتمام Chapter 2: Season 1 بازی Fortnite برای اکثر بازیکنان سوال شده است. در این پست قصد داریم به بررسی دلایل طولانی شدن Season اول Chapter 2 بپردازیم و ببینیم که در نهایت در چه تاریخی فصل جدید این بازی جذاب و پرطرفدار آغاز می شود.
با سایت پلی مگ تا انتهای این خبر همراه باشید.

دلیل طولانی شدن Season 11 (Chapter 2: Season 1) فورتنایت چیست؟

همانطور که گفته شد، معمولا فصل های بازی Fortnite انقدر طولانی نمی شوند و آخرین بار ما در جام جهانی فورتنایت شاهد به تاخیر افتادن فصل بودیم (Season X)، درحال حاضر فصل یازدهم در زمان شروع سال میلادی جدید و روز شکرگذاری افتاد و به دلیل چالش ها و جوایزی که این دو نوع مناسبت مهم برای بازیکنان خود داشت، چلنج هایی ترتیب داده شد که هر کدام حداقل تا یک هفته به طول انجامیدند و برخی از آنها هنوز در جریان هستند (Oertime Challenge Season 11 Fortnite).
در ادامه زمان به پایان رسیدن چپتر دوم: فصل اول فورتنایت را بررسی می کنیم.

زمان به پایان رسیدن Season 11 بازی فورتنایت

همانطور که در بالا اشاره شد، هم اکنون چلنج Overtime در جریان است و آنطور که از شواهد پیداست، این آخرین چلنجی است که در فصل یازدهم بازی Fortnite برگزار می شود. طبق گفته ها و شنیده ها و علی الخصوص اعلام سایت رسمی اپیک گیمز (سازنده بازی)، تاریخ اتمام Chapter 2: Season 1 بازی Fortnite برای تاریخ 6 فبریه 2020 (17 بهمن ماه 1398) در نظر گرفته شده است. البته ممکن است هر چیزی رخ دهد تا این زمان به عقب بیفتد، اما امیدواریم تا این زمان صادق باشد.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید!

نظر شما نسبت به Season 11 بازی فورتنایت چیست؟ آیا برای شما راضی کننده بوده است؟

منبع: پلی مگ

4 دیدگاه
 1. اشکان می گوید

  مطمعنین

  1. admin می گوید

   بله اشکان جان.

 2. اشکان می گوید

  ببخشید شما می توانید رمز های gta v رو هم بگذارید

  1. admin می گوید

   توی فکرش هستیم اشکان عزیز.

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود