نسخه Alpha بازی Wasteland 3 به طور رایگان در همین ماه منتشر می شود

تاریخ انتشار آلفا Wasteland 3 مشخص شد

0 197

تاریخ انتشار آلفا Wasteland 3

نسخه Alpha بازی Wasteland 3: بازی Wasteland 3 نام یک بازی استراتژیک ساخته استودیو inxile entertainment می باشد. نسخه اول این بازی مربوط به سال 1988 و نسخه دوم آن برای سال 2014 است، به معنای دیگر، سری بازی Wasteland همیشه پیشتاز در سبک استراتژیک بوده است و اولین بازی تاریخ در این سبک هم بازی Wasteland 1 است. در جریان مراسم E3 2019 بازی مورد انتظار Wasteland 3 معرفی شد و عاشقان این سبک از بازی ها، سر از پا نمی شناختند. حال در تازه ترین خبر، inxile entertainment قرار است در همین ماه از نسخه آلفا (Alpha) این بازی در رایانه های شخصی (PC) و استور استیم (Steam) رونمایی کند.
تاریخ انتشار آلفا Wasteland 3 به همراه جزئیات در ادامه؛

توضیحاتی در رابطه با نسخه آلفا بازی Wasteland 3

قبل از هر چیزی باید بدانید که تفاوت نسبتا زیادی بین نسخه آلفا و نسخه بتا وجود دارد. البته که هدف اصلی منتشر شدن هر دو رفع عیب و ایرادات بازی است، اما نسخه Alpha بیشتر با هدف معرفی و تبلیغات ویژگی های بازی عرضه می شود تا جایی که امکان دارد، از پتانسیل فروش بازی ها استفاده شود. Wasteland 3 هم از این قاعده مستثنی نیست و با همین هدف (نسخه Alpha) عرضه می شود. همچنین سازندگان بازی تاکید کردند که اگر مشکل یا پیشنهادی در رابطه با این بازی دارید، حتما با آنها در میان بگذارید تا سازندگان بتوانند مشکلات احتمالی را رفع کنند.
در ادامه زمان عرضه این نسخه را می خوانیم؛

زمان عرضه نسخه Alpha بازی Wasteland 3

قرار است این نسخه، 15 روز دیگر، یعنی در تاریخ 21 آگوست (30 مرداد 98) در استور استیم (Steam) برای رایانه های شخصی (PC) منتشر شود و لازم به ذکر است نسخه آلفای این بازی به طور رایگان در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. تاریخ انتشار آلفا Wasteland 3 توسط سازندگان اعلام شده است.
احتمال انتشار نسخه آلفا روی کنسول های PS4 و XBOX ONE هم وجود دارد.
Wastelands مورد انتظار ترین بازی استراتژیک سال 2020 …

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

نظر شما نسبت به این خبر چیست و چه بازخوردی دارید؟
آیا شما هم در انتظار این بازی ریشه ای هستید؟
خوشحال می شویم نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود