تریلر ایونت Voidwalker بازی Apex Legends منتشر شد

ویدیو معرفی رویداد Voidwalker ایپکس لجندز را تماشا کنید

ویدیو معرفی رویداد Voidwalker ایپکس لجندز

تریلر ایونت Voidwalker بازی Apex Legends: چند روز قبل در رابطه با ایونت Voidwalker بازی Apex Legends مفصل صحبت کرده بودیم (که با کلیک بر روی متن قرمز می توانید به آن دسترسی پیدا کنید) و گفتیم که محوریت و داستان، جوایز این رویداد چیست و چگونه است. همانطور که می دانید این ایونت قرار است با یک بروزرسانی به بازی اضافه شود و استودیو ریپساون (Respawn) نیز به همین مناسبت، از تریلر بخش داستانی بازی رونمایی کرده است که شما می توانید آن را بالاتر مشاهده کنید. در این ویدیو 8 دقیقه ای اطلاعات بیشتری از لجند Wraith به دست می آورید که در نوع خودش بسیار جالب و جذاب است و ما نیز قصد داریم امروز به بررسی ویدیو معرفی رویداد Voidwalker بازی ایپکس لجندز بپردازیم.
تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

داستان رویداد Voidwalker چیست؟

قبل از اینکه استودیو ریسپاون به طور رسمی از تریلر معرفی این ایونت رونمایی کند، در رابطه با این ایونت صحبت کرده بود که ما هم به آن پرداخته بودیم، اما برای یادآوری با یکدیگر دوباره مرور می کنیم: محوریت و داستان ایونت Voidwalker در رابطه با لجند Wraith است و قرار است بفهمیم که روی Wraith چه آزمایش هایی انجام شده است.
در ادامه به بررسی ویدیو معرفی رویداد Voidwalker ایپکس لجندز می پردازیم.

تریلر ایونت Voidwalker بازی Apex Legends چه چیزی را نشان می دهد؟

ما قبلا در آموزش لجند Wraith در رابطه با داستان زندگی این لجند بسیار صحبت کرده بودیم.
همانطور که می دانید Wraith از بدو تولد دارای تونایی های بسیار خاص بوده و گروهی از به طور مخفیانه روی این لجند آزمایشاتی انجام می دادند که باعث برهم خوردن تعادل روانی او شده است. در این رویداد نیز بازی دقیقا همه این اتفاقات را به تصویر خواهد کشید و احتمالا آزمایشگاه هایی که در kings canyon نشان داده شد، با آپدیتی به بازی اضافه شود. به طور کلی تریلر ایونت Voidwalker بازی Apex Legends نحوه فرار این لجند از آزمایشگاه و عوض شدن شخصیت وی را نشان می دهد و ما در بخشی میبینیم که Wraith حتی قادر نیست کسی را که وی را مورد ازار و اذیت قرار داده را بکشد که رفته رفته تغییر می کند.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

ویدیو معرفی رویداد Voidwalker ایپکس لجندز را تماشا کردید؟
نظر شما نسبت به این ویدیو و داستان رویداد Voidwalker چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود