تاریخ انتشار بازی UFC 4 مشخص شد + تریلر از یو اف سی 4

0 1,486

زمان عرضه بازی یو اف سی 4 به همراه یک تریلر گیم پلی از بازی معلوم شد

تاریخ انتشار بازی UFC 4: از زمان خداحافظی مک گرگور از دنیای یو اف سی، همزمان شایعات زیادی در رابطه با نسخه جدید بازی ویدیویی این ورزش منتشر شد تا اینکه الکترونیک آرتز ورزشی (EA Sports) به طور رسمی از نسخه چهارم این بازی رونمایی کرد و متاسفانه دیگر شاهد حضور مک گرگور روی کاور بازی و علی الخصوص خود بازی نخواهیم بود و اسرائیل آدسانیا و جرج مسویدال نیز به عنوان دو شخص اصلی که روی کاور بازی قرار خواهند داشت معرفی شدند. یکی از نکات قابل توجه و جذاب در رابطه با یو اف سی 4 مربوط می شود به حضور بروس لی (Bruce Lee) که در نوع خودش بسیار جالب است؛ البته هنوز مشخص نشده است که این ابرستاره سال های دور دنیای ورزش دقیقا در کدام بخش حضور خواهد داشت، اما به هرحال با واکنش مثبت طرفداران این بازی روبرو شده است.

در ادامه قصد داریم جزئیاتی مثل ویژگی ها، تماشای تریلر گیم پلی رسمی و زمان عرضه بازی یو اف سی 4 را مورد بررسی قرار دهیم؛ تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

تماشا کنید: تریلر گیم پلی رسمی از بازی UFC 4

در این تریلر تمامی ویژگی ها و بخش های نسخه چهارم بازی UFC، من جمله: گیم پلی، بخش کریر (Career Mode)، بخش های آنلاین «Online World Championships» و «Blitz Battles» و … نمایش داده می شود. به نظر می رسد بازی نسبت به نسخه سوم خود دچار بهبودهای زیادی در زمینه گرافیک و گیم پلی و علی الخصوص تنوع بخش های جدید داشته است؛ به هرحال باید تا زمان عرضه بازی یو اف سی 4 صبر کنیم و ببینیم الکترونیک آرتز (EA) چه آشی برای طرفداران پخته است.

  • تاریخ انتشار بازی UFC 4

قرار است این بازی در تاریخ 14 مردادماه 1399 (14 اوت سال 2020) به طور رسمی برای کنسول های پلی استیشن 4 (PS4) و اکس باکس وان (XBOX ONE) عرضه شود و کسانی که UFC 4 را پیش خرید کنند، از مزیت های زیادی مثل باز شدن چند بازیکن برای تجربه بخش آنلاین و … را دریافت خواهند کرد؛ همچنین قرار است در سال 2021 یا 2022 این بازی برای کنسول های پلی استیشن 5 (PS5) و اکس باکس سری اکس (XBOX Series X) با بهینه سازی (افزایش گرافیک متناسب این دو کنسول) نیز عرضه شود.
لازم به ذکر است بازی هیچگاه برای رایانه های شخصی (PC) عرضه نخواهد شد و در انحصار کنسول ها باقی خواهد ماند.

چیزی تا تاریخ انتشار بازی UFC 4 باقی نمانده و متاسفانه این بازی برای پی سی عرضه نخواهد شد!
چیزی تا تاریخ انتشار بازی UFC 4 باقی نمانده و متاسفانه این بازی برای پی سی عرضه نخواهد شد!

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به سری بازی یو اف سی چیست و آیا منتظر عرضه نسخه چهارم هستید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود