فصل دوم سریال The Witcher در کمال تعجب تایید شد!

درحالی که هنوز فصل اول سریال The Witcher پخش نشده است، فصل دوم این مجموعه تایید شد!

1 3,751

عجیب اما واقعی: تایید شدن فصل 2 سریال ویچر

فصل دوم سریال The Witcher تایید شد: مدتی قبل در رابطه با سریال ویچر (The Witcher) مفصل صحبت کردیم و اگر در خاطرتان باشد، کارگردان سریال، این موضوع که The Witcher دارای فصل های طولانی همانند سریال محبوب بازی تاج و تخت (Game of Thrones) داشته باشد، را رد نکرد. زیرا همانطور که مطلع هستید این سریال کاملا از اقتباس مجموعه داستان ها و کتاب های ویچر درحال ساخت است و با توجه به جهان بسیار بزرگ و داستان های زیاد این مجموعه، ساخت حداقل ده فصل قابل پیشبینی است، اما همه چیز بستگی به عملکرد سریال و از همه مهمتر، رضایت بینندگان و شبکه نت فلیکس (Netflix) دارد.
در ادامه می توانید جزئیات بیشتر از تایید شدن فصل 2 سریال ویچر را بخوانید.

خبر تایید شدن فصل دوم The Witcher همه را غافلگیر کرد

همانطور که می دانید قرار است اولین اپیزود از فصل اول این سریال، در تاریخ 20 دسامبر 2019 (29 آذر) از شبکه نت فلیکس (Netflix) پخش شود. با توجه به اینکه عوامل سریال و نت فلیکس (Netflix) از رضایت بینندگان مطمئن نیستند، فصل اول را کوتاه و تنها در هشت قسمت آماده کرده اند. نکته عجیب این خبر همینجاست، علی رغم اینکه هنوز فصل اول پخش نشده است، ساخت فصل دوم از سوی کارگردان و نت فلیکس تایید شده است.
در ادامه خواهیم گفت که فصل دوم چه زمانی پخش خواهد شد.

فصل دوم سریال The Witcher چه زمانی پخش خواهد شد؟

لازم به ذکر است ساخت فصل اول سریال به اتمام رسیده و همانطور که گفته شد، اولین اپیزود این فصل در تاریخ 29 آذر 1398 از شبکه نت فلیکس پخش خواهد شد. با توجه به اینکه پخش فصل اول حدودا سه ماه طول خواهد کشید و ما وارد سال 2020 می شویم، انتظار می رود فصل دوم از اواسط سال 2021 میلادی پخش شود.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به تایید شدن فصل 2 سریال ویچر چیست؟

منبع: پلی مگ

1 دیدگاه
  1. Nazi می گوید

    امیدوارم زودتر فصل های دیگش درست شه واینکه سعی کنین بازیگرا رو عوض نکنین

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود