فیلمبرداری 6 قسمت اضافه و ویژه فصل دهم سریال The Walking Dead آغاز شد

2 596

آنجلا کانگ (Angela Kang)، شورانر سریال The Walking Dead در ماه ژولای در کامیک‌کان اعلام کرد که قرار است 6 قسمت از سریال مردگان متحرک ساخته شود که نشان می‌دهد فصل 10 سریال تا سال 2021 ادامه پیدا می‌کند. او همچنین پیشنهاد داد که درباره شخصیت‌هایی مثل داریل (Daryl)، با بازی نورمن ریودس (Norman Reedus) و کارول پلیتر (Carol Peletier)، با نقش‌آفرینی ملیسا مک‌براید (Melissa McBride) بیشتر پرداخته شود.

مراحل تولید شش اپیزود ویژه فصل 10 واکینگ دد به طور رسمی آغاز شد

نورمن ریداس تایید کرد که او در 12 اکتبر (21 مهر)، فیلمبرداری خود را آغاز کرده و در ادامه تصویری از خود و لباس‌اش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. با سایت پلی‌مگ همراه باشید تا از خبر ساخت قسمت‌های اضافی سریال مردگان متحرک بیشتر مطلع شوید.

نورمن ریداس قبلا با سایت Deadline درباره قسمت‌های اضافی سریال مردگان متحرک صحبت کرده و گفت: «ما واقعا بیشتر از اینکه شخصیت‌هایمان در یک موقعیت بزرگ با هزاران زامبی روبرو شوند و مردم را ببینیم که جیغ می‌زنند و فرار می‌کنند، در نقش‌هایمان فرو رفتیم.»

او ادامه داد:«نقش‌های سریال The Walking Dead شخصیت محور هستند، اما پویایی آنها به خاطر بیماری کرونا کمی تغییر کرده است. همچنین فکر می‌کنم بعد از آن نبرد حماسی در پایان این فصل، به یک استراحت نیاز داشته باشیم.»

او با توجه به پخش فینال فصل 10، یعنی اپیزود 16، با نام Whisperer War سریال مردگان متحرک که به تازگی روی آنتن رفت، اضافه کرد:«فکر می‌کنم که مردم نیاز دارند برای مدتی از سریال فاصله بگیرند و نگاهی به اطرف خود بیندازند و فکر می‌کنم که این همان اتفاقی است که می‌افتد. البته مطمئن هستم که سریال دوباره بازخواهد گشت، اما در حال حاضر نیاز داریم کمی به خود نگاه کنیم و این نگاه کردن خوب است. چه آوای دلنشینی است.»

شش قسمت اضافی سریال مردگان متحرک از اولین قسمت‌های این سریال است که قرار است با اقدامات و رعایت نکات ایمنی در زمان بیماری کرونا فیلمبرداری شود.

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به سریال واکینگ دد / مردگان متحرک چیست و فصل دهم آن را چطور ارزیابی می کنید؟

منبع: پلی مگ

2 دیدگاه
  1. mahdi می گوید

    من نفهمیدم این شیش اپیزود جدا از سریاله یا ادامه؟ممنون 🌹

    1. admin می گوید

      سلام مهدی جان؛ این 6 اپیزود اضافه هستند (برای فصل 10)

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود