اضافه شدن بات به Fortnite در آپدیت 10.40 ؛ هوش مصنوعی به زودی اضافه می شود

نظر شما نسبت به اضافه شدن هوش مصنوعی (Bot) به بازی فورتنایت چیست؟

1 785

اضافه شدن Bot در آپدیت 10.40 بازی فورتنایت

اضافه شدن بات به Fortnite: اگر از تازه واردهای فورتنایت (Fortnite) باشید، به احتمال زیاد از اینکه بازیکنان دیگر باتجربه تر از شما هستند و یا اینکه بازیشان بهتر است دلسرد شده اید و دوست داشتید که به فضایی بروید تا با دوستانتان به تمرین بپردازید. البته اگر دوستی نداشته باشید و یا دوستانتان هم، همانند خودتان کم تجربه باشند، کار بسیار سخت می شود. به تازگی شرکت سازنده بازی محبوب فورتنایت یعنی اپیک گیمز (Epic Games) خبر از اضافه شدن بات به Fortnite در بروزرسانی بعدی خود داد که البته این خبر با واکنش های بسیار مختلفی روبرو شده است و همانطور که انتظار می رفت خیلی ها مخالف و خیلی ها هم نیز موافق این موضوع هستند.
در ادامه جزئیات بیشتری را در رابطه با اضافه Botها به فورتنایت در اختیار شما قرار می دهیم.

بات ها چه زمانی به بازی اضافه می شوند؟

طبق گفته ها و شنیده ها قرار است این ویژگی به همراه یک بروزرسانی (نسخه 10.40) به بازی اضافه شود و شاید این بروزرسانی در هفته پیش رو به بازی اضافه شود. البته زمان گفته شده هنوز تایید شده و رسمی نیستند و خیلی ها معتقدند این بروزرسانی در فصل یازدهم بازی (Season 11) اضافه می شود.
به هرحال باید یک هفته صبر کنیم و ببینیم در نهایت اپیک گیمز (Epic Games) چه آشی را برای طرفداران
خود پخته است.

بعد از اضافه شدن بات به Fortnite چه تغییراتی رخ می دهد؟

قبل از هرچیز لازم به ذکر است بات ها با هدف بالانس شدن بازی اضافه می شود. طبق گفته های اپیک گیمز، گفته می شود بات ها بیشتر برای بازیکنان تازه وارد فعال می شود، به معنای دیگر این سیستم هیچ شباهتی به پابجی موبایل (Pubg Mobile) ندارد، چرا که هرچه سطح شما بالاتر برود و تجربه بیشتری کسب کنید، کم کم باید با آنها خداحافظی کنید.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر خود را نسبت به اضافه شدن بات به Fortnite (در آپدیت 10.40) با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

1 دیدگاه
  1. امیررضا بامدادی می گوید

    چه ایده مظخرف و خنده داری

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود