فصل چهارم سریال Stranger Things تایید شد + تیزر تایید رسمی

تیزر رسمی از فصل چهارم Stranger Things منتشر شد

0 425

تیزر رسمی فصل چهارم Stranger Things منتشر شد

فصل چهارم سریال Stranger Things به طور رسمی تایید شد: در سال 2016 بود که نت فلیکس (Netflix) خبر از ساخت سریال Stranger Things داد. وقتی که اولین قسمت این سریال پخش شد، توانست مخاطبان بسیار زیادی را برای خود دست و پا کند، به طوری که برخی از فصول و اپیزودهای این سریال رکوردشکنی کرد. جای دوری نمی رویم، مثلا همین اپیزود اول فصل سوم (آخرین فصلی که پخش شد) توانست در حدود 4 روز 18.5 میلیون بیننده جذب کند که در نوع خودش یک آمار شگفت انگیز است. لازم به ذکر است چند مدت قبل ما شاهد کراس آور بین سریال Stranger Things و بازی پرطرفدار و محبوب فورتنایت (Fortnite) بودیم و فکر می کنم همین موضوع نشان دهد که چقدر این سریال طرفدار دارد و معروف است.
در ادامه به تماشای تیزر رسمی فصل چهارم Stranger Things می پردازیم.

تیزر تایید فصل چهارم Stranger Things

با توجه به اینکه این یک تیزر است، شاهد چیز خاصی از فصل چهارم نیستیم و انتظار می رود طی هفته ها و ماه های آتی، از تصاویر و تریلرهای فصل چهارم این سریال دوست داشتنی رونمایی شود.
در ادامه به جزئیات بیشتر می پردازیم.

فصل چهارم سریال Stranger Things داستان خانواده بایرز را نشان خواهد داد

اگر فصل سوم را تماشا کرده باشید، حتما از مهاجرت خانواده بایرز، به همراه الون از شهر هاوکینز با خبر هستید. خیلی از طرفداران سوالاتی مبنی بر اینکه سرنوشت این خانواده و الون چیست و اصلا آنها به کجا مهاجرت کرده اند، در ذهنشان به وجود آمده است و قرار است در فصل چهارم Stranger Things همه این موارد را ببینیم.
یکی از مدیران شبکه نت فلیکس (Netflix) از بازگشت سریال Stranger Things ابراض خشنودی کرد.

 

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ خبردار شوید:

آیا تمام فصل های سریال Stranger Things را تماشا کرده اید؟
نظر شما نسبت به تایید شدن فصل چهارم سریال Stranger Things چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود