آپدیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order با هدف رفع مشکلات منتشر شد

0 400

بروزرسانی جدید Star Wars Jedi Fallen Order منتشر شد

اطلاعاتی از آپدیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order: چند وقت قبل بازی Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر شد و توانست با بازخوردهای بسیار عالی روبرو شود و از لحاظ گرافیک، روایت داستان، جذاب بودن گیم پلی بازی و … نقطه ضعف خاصی دیده و تنها نقطه ضعفی که این بازی داشت، مشکلات فنی (یا همان باگ ها) بود که هنوز هم وجود دارند، اما شرکت الکترونیک آرتز (EA) به همراه ریسپاون (Respawn) دست به انتشار یک بروزرسانی زدند تا حداقل برخی از باگ های گاها آزاردهنده رفع شوند.
در ادامه می توانید جزئیات بیشتر از بروزرسانی جدید Star Wars Jedi Fallen Order را بخوانید.

این آپدیت با چه هدفی منتشر می شود؟

همانطور که گفته شد، بازی علی رغم تمام نکته های مثبتی که دارد، متاسفانه از افت فریم های آزاردهنده، به خصوص در پلتفرم رایانه های شخصی (PC) رنج می برد. اگر بگوییم که افت فریم های بسیار شدید هستند و از لذت بازی می کاهند دروغ نگفته ایم. لازم به ذکر است این بروزرسانی تمامی مشکلاتی که بازیکنان تاکنون با آن دسته و پنجه نرم کرده اند را حل نکرده است و استودیو ریسپاون تنها برخی از آنها را حل کرده است.
انتظار می رود طی هفته های آتی، بروزرسانی های جدیدتری برای این بازی منتشر شود.

آپدیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order برای چه پلتفرم های منتشر شده است؟

با توجه به اینکه مشکلات بازی در تمامی پلتفرم ها قابل مشاهده است، این آپدیت برای کنسول های اکس باکس وان (XBOX ONE)، پلی استیشن 4 (PS4) و از همه مهمتر رایانه های شخصی (PC) منتشر شده است و اگر این بازی را در کنسول یا PC خود نصب داشته باشید، با اتصال به اینترنت، آپدیت جدید برای شما قابل دانلود خواهد بود.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به بروزرسانی جدید Star Wars Jedi Fallen Order چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود