بازی Spelunky 2 تاخیر خورد | شاهکار دو بعدی امسال منتشر نمی شود!

تاخیر در تاریخ انتشار Spelunky 2 همه را ناراحت کرده است!

0 91

تاخیر در تاریخ انتشار Spelunky 2

همانطور که می دانید، طبیعتا بازی های دو بعدی از شانس کمتری برای دیده شدن دارند و با بازی هایی که امروزه با این گرافیک و داستان منتشر می شود، رقابت بسیار سخت می شود. اما بازی هایی هم در این سبک هستند که حتی فروش و استقبالشان از بازی های داستان محور و گرافیک بالا بیشتر می شود! به جرات می توان بازی Spelunky را در همین دسته قرار داد. 2 سال قبل بود که بازی Spelunky 2 معرفی شد و همه طرفداران این سبک بسیار هیجان زده شدند و قرار بر این شد تا در سال 2019، نسخه دوم این بازی محبوب منتشر شود، اما امروز با خبر شدیم که سازندگان بازی در رابطه با تاخیر در تاریخ انتشار Spelunky 2 صحبت کرده اند!
در ادامه جزئیات این خبر را بخوانید.

چرا بازی امسال منتشر نمی شود؟

این خبر (تاخیر در تاریخ انتشار بازی) توسط درک یو (Derek Yu)، مدیر عامل استودیوی Mossmouth تایید شد و وی تاکید کرد که هواداران این بازی تا پایان سال 2019 منتظر نسخه دوم Spelunky نباشند. البته طبق گفته درک یو، ساخت بازی به اتمام رسیده است، اما آنها قصد دارند تا بازی را از هر لحاظ (گرافیک، بهینه بودن و …) بهبود بخشند تا طرفداران با یک بازی بدون نقص روبرو باشند.
در ادامه به تاریخ انتشار تقریبی این بازی می پردازیم.

بازی Spelunky 2 چه زمانی منتشر می شود؟

همانطور که می دانید قرار است این بازی برای کنسول PS4 و رایانه های شخصی (PC) منتشر شود و درک یو به این نکته که پورت این بازی روی این دو پلتفرم سخت است، نیز اشاره کرده است. اما همانطور که وی گفت، این بازی تا آخر سال 2019 منتشر نخواهد شد و زمانی تاریخ انتشار نهایی بازی اعلام می شود که آنها بازی Spelunky 2 را به خوبی در رایانه های شخصی (PC) و کنسول PS4 بهینه سازی کنند.
با همه اینها به نظر می رسد نسخه دوم این بازی در سال 2020 منتشر شود.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

هرچند که تاخیر در تاریخ انتشار Spelunky 2 خبری بسیار ناراحت کننده بود، اما حرف های درک یو خیال ما
را در رابطه با اینکه با یک بازی بی نقص روبرو باشیم کمی آسوده می کند.
نظر شما نسبت به این خبر چیست، آیا اصلا با بازی Spelunky آشنایی دارید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود