بازی های رایگان ماه سپتامبر 2019 پلی استیشن پلاس معلوم شد + تریلر معرفی

لیست بازی های Plus سپتامبر 2019 PS4 مشخص شد

0 3,519

لیست بازی های Plus سپتامبر 2019 PS4 مشخص شد

بازی های رایگان ماه سپتامبر 2019 پلی استیشن پلاس: در این گرانی ها شاید تنها دلخوشی دارندگان کنسول پلی استیشن 4 (PS4) در ایران به همین پلاس باشد که ماه جدید خود را با بازی رایگان جدید آغاز کنند و همیشه مشتاقانه منتظرند ببیند تا سونی (Sony) چه بازی را برای دارندنگان سرویس پلی استیشن پلاس در نظر گرفته است که واقعا بعضی از ماه ها باعث ناامیدی طرفدارانش می شود. اما این ماه نسبتا بازی های خوبی انتخاب شده است و به جرات می توان گفت از ماه قبلی کیفیت بازی ها بهتر است، چه از نظر طرفدار و چه از نظر گیم پلی.
در ادامه می توانید لیست بازی های Plus سپتامبر 2019 PS4 به همراه تریلر تماشا کنید و بخوانید.

تریلر معرفی بازی های سپتامبر 2019 سرویس پلی استیشن پلاس

 

لیست بازی های رایگان ماه سپتامبر 2019 پلی استیشن پلاس

اگر ویدیو را تماشا کرده باشید، حتما فهمیده اید که بازی های ماه سپتامبر، Batman: Arkham Knight و علی الخصوص بازی نسبتا جدید Darksiders 3 است. ما همیشه عادت داشتیم در پلی استیشن پلاس بازی هایی را ببینیم که زمان زیادی از انتشار آن ها می گذرد، یا به دلیل فروش کم آن ها را در پلی استیشن پلاس قرار می دادند. اما این بار به کلی برعکس هست (البته زمان زیادی از انتشار Batman: Arkham Knight می گذرد، اما لذت تجربه این بازی، از خیلی از بازی های امروزی بیشتر است) و ما شاهد بازی هایی هستیم که طرفداران بسیار زیادی دارد و در زمان عرضه با واکنش مثبت طرفداران و منتقدان روبرو شده اند، علی الخصوص Batman: Arkham Knight که آخرین نسخه از سری بازی بتمن می باشد.

کاربرانی که سرویس پلی استیشن پلاس ندارند، امکان تجربه این بازی ها را ندارند، ما در سایت پلی مگ با پایین ترین قیمت ممکن (کمتر از همه جا) برای شما پلاس تهیه می کنیم، کافیست با ما در ارتباط باشید.
(تاکید می کنم، قیمت باور نکردنی)

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ با خبر شوید:

حقیقتا وقتی لیست بازی های Plus سپتامبر 2019 PS4 را دیدم خوشحال شدم، چرا که هم بازی ها از
کیفیت بالایی برخوردار هستند و هم گیمرپسند هستند.
به هرحال امیدوارم از بازی های رایگان ماه سپتامبر 2019 پلی استیشن پلاس لذت ببرید.
نظر شما نسبت به لیست بازی های Plus سپتامبر 2019 PS4 چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود